Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Obudziła się w środku nocy i nie mogła uwierzyć, co robi jej mąż. Kobietę wprost zamurowało
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 11.01.2021 22:01

Obudziła się w środku nocy i nie mogła uwierzyć, co robi jej mąż. Kobietę wprost zamurowało

kobieta
fot. unsplash.com/@jpvalery

Kobieta obudziła się w środku nocy i zobaczyła, co robi jej mąż. Wydało się jej to na tyle interesujące i niecodzienne, że postanowiła zacząć go nagrywać. Filmik trafił do sieci, lecz później został usunięty. Mamy screen z tego zdumiewającego materiału.

Pewna kobieta spotkała się z dość niecodziennym zjawiskiem i nie musiała wcale szukać daleko, gdyż wszystko działo się w jej własnym łóżku, które dzieli z mężem. Wszystko doprowadzało ją do śmiechu i nie mogła z powrotem zasnąć.

Kobieta nagrała męża w łóżku

Kobieta jak zwykle spała u boku swojego męża. Nagle ze spokojnego snu wyrwał ją śmiech ukochanego, który leżał tuż obok. Na początku małżonka z pewnością była nieco zdezorientowana, jednak już po chwili zorientowała się w całej tej sytuacji.

Okazało się, że jej mąż śmiał się przez sen! Kobieta nie myślała zbyt długo, złapała za telefon i wszystko nagrała. Zrobiła to pewnie dlatego, że jej mąż z pewnością by jej nie uwierzył, gdyby mu o tym opowiedziała następnego dnia rano.

Nagranie trafiło do sieci i można było je obejrzeć m.in. na kanale America’s Funniest Home Videos na YouTube. Na filmiku wyraźnie widać spokojnie śpiącego mężczyznę, który zupełnie nagle zaczyna się śmiać.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednocześnie da się zauważyć, że mężczyzna pozostaje wszystkiego nieświadomy. Krótkie spazmy śmiechu są przerywane głębokim oddechem, zupełnie jak u śpiącej osoby.

Nagranie trafiło do sieci, internauci zachwyceni

Nagranie trafiło do sieci, gdzie spotkało się ze sporym zainteresowaniem. Tylko na samej platformie odtworzono je ponad 3,7 miliona razy.

Internautom widocznie wideo przypadło do gustu i było chętnie komentowane. Nie zabrakło zabawnych opisów do całej sytuacji.

Kiedy nie musisz iść do pracy następnego dnia.

W końcu zrozumiał żart, który usłyszał rano — żartowali sobie użytkownicy Internetu.

Niektórzy pisali, że również zdarzyła im się podobna sytuacja. Pewna dziewczyna zdradziła, że raz śmiała się tak mocno, że własny śmiech wybudził ją ze snu. Inni dzielili się swoimi podobnymi doświadczeniami.

Mój mąż mówi, że robię to cały czas. Właśnie powiedział mi dziś rano, że histerycznie śmiałam się ostatniej nocy przez sen. Nie pamiętam, o czym śniłam. Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczę taki filmik ze mną, z przyjemnością go obejrzę — napisała jedna internautka.

A wam zdarzyło się kiedyś coś podobnego? Może wasz partner, chłopak, mąż robi tak samo? Co wywołuje u was uśmiech?

Zobacz zdjęcie:

kobieta

Mężczyzna nie mógł przestać śmiać się przez sen.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube
Tagi: kobieta mąż sen
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania