Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta zrobiła sobie zdjęcie w samochodzie. Gdy dokładnie się mu przyjrzysz, zobaczysz niepokojący szczegół
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 05.11.2019 11:42

Kobieta zrobiła sobie zdjęcie w samochodzie. Gdy dokładnie się mu przyjrzysz, zobaczysz niepokojący szczegół

Agata
fot. unsplash.com/adalia

Kobieta postanowiła zrobić sobie selfie w samochodzie. Teoretycznie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jeden drobny szczegół, który wychodzi na jaw, kiedy dokładnie przyjrzymy się fotografii. Prawda, którą poznała nasza dzisiejsza bohaterka, przyprawia o dreszcze na całym ciele.

Zdjęcia oprócz tego, że mają za zadanie uchwycić niepowtarzalność i wyjątkowość danej chwili, powinny też wywierać odpowiednie wrażenie na oglądającym. W przypadku kadru, który wykonała ta kobieta, emocje są nieodzownym elementem. Nie ulega wątplwiości, że od tej pory dwa razy zastanowi się, zanim kolejny raz użyje aparatu.

Kobieta zrobiła zdjęcie w samochodzie

13-letnia Harper Kurtz, której wstrząsającą historię pragniemy wam dziś przedstawić w drodze na jeden z konkursów piękności, w których chętnie brała udział, postanowiła zrobić sobie szybkie selfie. Oprócz niej i mamy, która prowadziła samochód, w aucie nikogo więcej nie było. Tak przynajmniej myślały…

kobieta

Na zdjęciu dostrzec możemy postać małego chłopca.

Wystarczyło jedno pstryknięcie aparatu, aby cała prawda wyszła na jaw i zupełnie odmieniła życie nastoletniej dziewczyny. Po dokładnym przyjrzeniu się fotografii oprócz Harper dostrzec można jeszcze jedną, zupełnie nieznajomą jej postać. Jest nim mały chłopiec siedzący na tylnym siedzeniu. Sprawą natychmiast zajęła się mama dziewczyny, Melissa.

Kim jest tajemnicza postać?

Kobieta niezwłocznie przesłała zdjęcie do Eidolon Project Canada, organizacji zajmującej się badaniem spraw tego typu.

-W tym konkretnym przypadku możemy mieć styczność z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku- powiedział Greg Poch, zajmujący się sprawą.

Mężczyzna wyjaśnił im, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że chłopiec w ten sposób próbował ostrzec kobiety. Nie bez przyczyny Melissa w ciągu ostatnich 2 lat dostała, aż 13 mandatów, gdyż jej córka nie zamierzała zapinać pasów trakcie jazdy samochodem. To jednak nie wszystko. Kiedy 48-latka była w ciąży z Harper, jej brat Timothy zmarł w wypadku samochodowym. Na miejscu zginęła również siedząca obok narzeczona mężczyzny. 13-latka swoje imię odziedziczyła po tragicznie zmarłej kobiecie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kobieta

Kobieta poznała szokująca prawdę.

Kobieta

Zdjęcie było swego rodzaju przestrogą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Justyna Steczkowska w zachwycającej sesji zdjęciowej. Połączyła siły z marką Panasonic
  3. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Piotra. Gwiazda wyglądała przepięknie
  4. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"