Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin ujawniła szokujące informacje dotyczące wyborów! Ta wiadomość od obserwatora zdradza wszystko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.10.2023 18:36

Kinga Rusin ujawniła szokujące informacje dotyczące wyborów! Ta wiadomość od obserwatora zdradza wszystko

Kinga Rusin, Instagram
Kinga Rusin ujawniła szokującą informację dot. wyborów. Fot. KAPiF, Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin często publicznie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne. Dziennikarka niejednokrotnie udowodniła, iż nie boi się poruszać trudnych i ważnych tematów. Tym razem postanowiła skomentować szokującą sytuację dotyczącą wyborów, o której poinformował ją fan w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin aktywnie wypowiada się o polityce przed nadchodzącym wyborami

Wybory do Sejmu i Senatu RP zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym wielkie poruszenie w Polsce wywołała debata przedwyborcza, która odbyła się 9 października. Wiele osób zgodnie stwierdziło, że pytania zadawane reprezentantom poszczególnych partii były stronnicze. Podobnego zdania w tej kwestii jest również Kinga Rusin.

Dziennikarka niejednokrotnie krytycznie wypowiadała się o działaniach partii rządzącej oraz mediów. Tym razem nie mogło być inaczej. Kinga Rusin nie tylko skomentowała debatę, ale również zdecydowała się nagłośnić szokującą informację dotyczącą wyborów, o której została powiadomiona na swoich mediach społecznościowych przez obserwatora. Obok tej wiadomości ciężko przejść obojętnie.

Debata TVP. Padły szokujące słowa, polityk zasugerował, że dolali czegoś do szklanki. Kto z niej pił?

Kinga Rusin gorzko o poniedziałkowej debacie przedwyborczej

Poniedziałkowej debacie przedwyborczej Kinga Rusin poświęciła na swoim Instagramie obszerny post. Dziennikarka niejednokrotnie wypowiadała się na platformie na różne tematy dotyczące życia społecznego oraz polityki, jednak tym razem zdecydowała się na podsumowanie debaty w wyjątkowo ostrych słowach. Pod zdjęciem, na którym widać, jak uważnie śledzi wypowiedzi polityków, napisała:

Pseudo-debata w tvpis zgodna z przewidywaniami. Tak obiektywna jak ich „paski” z newsami i Wiadomości prowadzone przez Holecką. Taki białoruski standard, do którego tvpis zdążyło nas już przyzwyczaić. (…) Pytania w „debacie” dłuższe niż odpowiedzi, wszystkie wzięte żywcem z pisowskich przekazów dnia, wszystkie tendencyjne, wszystkie z tezą, wszystkie przeciwko KO - czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że tvp to telewizja rządowa? 

Dziennikarka nie ukrywała swojego rozczarowania debatą, ale również poruszyła sprawę rekompensat na Telewizję Polską pobieranych z budżetu państwa. 

Szkoda tylko, że pisowskim funkcjonariuszom, dla jaj mieniących siebie samych „dziennikarzami”, PiS płaci nie z kieszeni prezesa tylko z naszych podatków, które powinny być przeznaczone np. na służbę zdrowia. Tam już nikomu nie chce się nawet zachowywać pozorów, udawać obiektywizmu. Oni zostali wynajęci w jednym celu: mydlić ludziom oczy, zakłamać rzeczywistość i zrobić wyborcom wodę z mózgu. Ci ostatni mają, potulni jak baranki, zapewnić PiSowi kolejne lata niczym nieograniczonej prosperity, możliwość okradania i niszczenia państwa bez jakiegokolwiek nadzoru, a pisowskim aparatczykom w tvp kolejne milionowe kontrakty z naszej kasy – podsumowała.

Kinga Rusin opublikowała szokującą informację w sprawie wyborów

Kinga Rusin wyraźnie dała po sobie poznać, iż poziom przedwyborczej debaty głęboko zawiódł jej oczekiwania. Jednak wiadomość, która otrzymała od obserwatora na Instagramie, jeszcze bardziej ją zbulwersowała. Fanka dziennikarki, która na co dzień mieszka za granicą, dostała wstrząsającą informację dotyczącą niedzielnych wyborów. Ponoć w miejscu, gdzie jest możliwość oddać głos, przewidziane są gigantyczne kolejki.

Takie wiadomość dostaję na DM. Ciekawie to sobie PiS wymyśliło – podsumowała Rusin.

Dziennikarka nie omieszkała również przytoczyć wiadomości, którą przesłała jej internautka:

Dzień dobry, mam ważną wiadomość co do wyborów za granicą, może będzie Pani chciała to nagłośnić. A może Pani dostała tego maila. Mieszkam w Niemczech, ale (też znajomi na Malcie) dzisiaj dostaliśmy po debacie informację od Konsulatu mailowo, iż czekają na nas duże kolejki podczas wyborów i może warto się przepisać do obwodu 100 km dalej. Znajomi na Malcie mają jedno miejsce do głosowania… Tak podejrzewamy, że to zagrywka, byśmy my Polacy za granicą niechętnie szli na wybory. Dla wielu z nas to nie tylko kwestia stania w kolejkach, ale i długiego dojazdu. 

Projekt bez nazwy - 2023-10-10T173134.165.png
Kinga Rusin ujawniła szokującą informację dot. wyborów. Fot. Instagram/Kinga Rusin
Tagi: kinga rusin
Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?
Kinga Rusin wypowiedziała się w mocny sposób o Jarosławie Kaczyńskim. Polityk może mocno się zdziwić
Kinga Rusin
TRICOLORS/East News
Kinga Rusin jest wielką przeciwniczką władzy, co udowadniała już przy okazji Strajku Kobiet czy katastrofy ekologicznej na Odrze. Chętnie i bez ogródek komentuje wpadki oraz nieprzyzwoite zachowania rządzących. Tym razem do bardzo stanowczej wypowiedzi zmotywował ją sam Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest obecnie w trakcie swojego tournee po Polsce, w trakcie którego spotyka się z wyborcami w wielu miastach. W trakcie swojej wizyty w Ełku zdecydował się na kontrowersyjną wypowiedź na temat kobiet i ich rzekomego nadużywania alkoholu.
Czytaj dalej
Kinga Rusin wbija kolejną szpilę TVP. Nie mogła się pohamować, dostało się widzom „Wiadomości”
Kinga Rusin
fot. instagram.com/kingarusin
Kinga Rusin dobitnie pokazała, co myśli o treściach przekazywanych przez TVP. Na Instastory pojawiła się relacja, która wywołać mogła rozbawienie, oburzenie, lub śmiech przez łzy. Dziennikarka wbiła szpilę byłym pracodawcom, oberwało się także publiczności. Powiedzieć, że Kinga Rusin nie darzy TVP sympatią to jak nic nie powiedzieć. Dziennikarka i była gwiazda „Dzień dobry TVN” otwarcie sprzeciwia się nie tylko działaniom władzy, staje w obronie praw kobiet, angażuje się w sprawy społeczne, ale także nie szczędzi komentarzy pod adresem Jacka Kurskiego i jego świty. Pomiędzy rządowymi mediami a prezenterką już od kilku lat trwa otwarta wojna, sypią się wzajemne obelgi i oskarżenia. Ostatnio oberwało się Magdalenie Ogórek i Jakimowiczowi. Teraz aktywistka znów wbiła szpilę Telewizji Polskiej i nie tylko.
Czytaj dalej