Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kinga Rusin ostro podsumowała gwiazdy występujące w TVP. Powiedziała, co naprawdę o nich myśli
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.02.2021 14:50

Kinga Rusin ostro podsumowała gwiazdy występujące w TVP. Powiedziała, co naprawdę o nich myśli

Kinga Rusin
TRICOLORS/East News

Kinga Rusin nie wytrzymała i postanowiła skomentować działania swoich koleżanek i kolegów po fachu pracujących w TVP. W ostrym wpisie zwróciła się do nich, dając im do zrozumienia, że swoją postawą jedynie wzmacniają prorządowe media.

Po krytycznej fali komentarzy usunęła swój wpis, w którym chwaliła się nową pracą. Rusin jednak nie zapomniała i postanowiła skomentować, nie podając nazwiska osoby, do której kierowała swoje żale.

Kinga Rusin zareagowała po tym, jak o przyjętej ofercie posady jurorki w programie TVP zaczęła opowiadać sportsmenka Joanna Jędrzejczyk. Ledwie dzień wcześniej ubolewała nad próbami ograniczenia wolności mediów.

Kinga Rusin ostro o kolegach z branży pracujących w TVP. „Oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom”

Kinga Rusin od dłuższego czasu pracuje dla TVN – ostatnio zapowiedziała, że zniknęła z ekranów, by szykować swój własny program, na którym bardzo jej zależy.

To nie oznacza, że w ogóle zniknęła z życia publicznego. Przede wszystkim skupiła się na działaniach w mediach społecznościowych – tam regularnie wspierała Strajk Kobiet i komentowała bieżącą rzeczywistość.

Na niedługo po zniknięciu komentarza Jędrzejczyk, Rusin popełniła długi wpis, w którym ostro skrytykowała kolegów po fachu angażujących się w pracę w mediach publicznych.

Do tych, którzy decydują się brać udział w programach TVP, „bo to przecież tylko rozrywka”. Tak uwiarygadnia się ściek jako źródlaną wodę. Oto kilka przykładów tego hejterskiego szamba – paski TVP: „Sąd Najwyższy niszczy państwo polskie”, „Polska opozycja przeciwko Polsce”, „Lewacki faszyzm niszczy Polskę”!!! – pisała na swoim InstaStory.

Rozrywka w TVP służy przyciągnięciu przed telewizory ludzi, którzy z rozpędu obejrzą później właśnie taką quasi goebbelsowską propagandę „Wiadomości” czy innych pseudo publicystycznych „programów”. Jeżeli oddajecie swoje nazwisko i twarz kłamcom i manipulatorom, to się z nimi sklejacie dodała.

Jednocześnie zaznaczyła, że jej apel dotyczy jedynie osób, które nie muszą przejmować się kwestiami finansowymi.

PS. I oczywiście nie mówię o ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, ale o tych osobach publicznych, których zdecydowanie stać na odmówienie podkreśliła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [pudelek.pl]