Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Prezenter unika jej tematu jak ognia, na jej temat niewiele wiadomo
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 23.04.2021 22:40

Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Prezenter unika jej tematu jak ognia, na jej temat niewiele wiadomo

Tadeusz Sznuk
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Tadeusz Sznuk zasłynął w polskiej telewizji dzięki roli prowadzącego teleturnieju Jeden z dziesięciu, emitowanego od 1994 roku. Widowie TVP niejednokrotnie mieli możliwość podziwiać go na ekranie swoich telewizorów, mimo to wielu z nich nie ma pojęcia, jak wygląda jego życie prywatne lub kim jest jego żona…

Tadeusz Sznuk chroni swoją prywatność jak nikt inny. Niewiele wiadomo na temat jego życia poza telewizją. Wielką tajemnicą jest również jego żona. Na przestrzeni ostatnich lat prezenter wspomniał o niej zaledwie kilka razy.

Kim jest żona Tadeusza Sznuka?

Osoba żony Tadeusza Sznuka jest owiana wielką tajemnicą. Za każdym razem, kiedy podczas rozmowy jakiś dziennikarz zada pytanie o jego towarzyszkę życia, prowadzący program Jeden z dziesięciu odpowiada wymijająco.

Na palcach jednej ręki można zliczyć wypowiedzi Tadeusza Sznuka na temat swojej ukochanej. Kilka lat temu w rozmowie z Pawłem Piotrowiczem, dziennikarzem Onetu prezenter zdradził co myśli o nim jego żona:

O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia. […] Powiem tak: żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne…powiedział Tadeusz Sznuk.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, prowadzący program Jeden z dziesięciu niegdyś wyznał, że jego żona nie przepada za komunikacją lotniczą.

Warto tutaj nadmienić, że Tadeusz Sznuk jest również pilotem, stąd jakiś czas temu miał możliwość udzielić wywiadu dla TeleMaxa:

Żona nie przepada za komunikacją lotniczą, właściwie w ogóle jej nie uznajepowiedział.

Można zatem wywnioskować, że Tadeusz Sznuk i jego żona mają odmienne pasje. Prezenter jest osobowością medialną i od lat pracuje w telewizji, jego ukochana natomiast stroni od mediów. Nie podziela również jego pasji lotniczej.

Jak widać, odmienne zainteresowania wcale nie przeszkadzają w stworzeniu zgodnego małżeństwa.

Zobacz zdjęcie:

Tadeusz Sznuk

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: TeleMax, Onet.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów