Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pamiętacie wrednego brata ”Kevina samego w domu”? Jest po czterdziestce i zupełnie nie przypomina łobuza z filmu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.12.2020 11:28

Pamiętacie wrednego brata ”Kevina samego w domu”? Jest po czterdziestce i zupełnie nie przypomina łobuza z filmu

kevin sam w domu
fot. kadr z filmu „Kevin sam w domu”

Film Kevin sam w domu stał się pewnego rodzaju symbolem każdych świąt. Chyba ciężko nam jest już wyobrazić sobie bożonarodzeniowy stół bez tej produkcji lecącej w tle. Pamiętacie wrednego brata Kevina, Buzza? Aktor jest obecnie po czterdziestce i zupełnie nie przypomina łobuza z kultowej produkcji.

Kevin sam w domu po raz pierwszy pojawił się na ekranach ponad 30 lat temu. Wszyscy już doskonale wiedzą, jak dzisiaj wygląda Macaulay Culkin, który wcielił się w głównego bohatera. Ale co z jego filmowym bratem Buzzem?

Jak wygląda dzisiaj Buzz z filmu Kevin sam w domu?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas coraz większymi krokami. I chociaż w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa ten wyjątkowy okres w roku z pewnością dla wielu będzie wyglądał zupełnie inaczej, niektóre rzeczy nie zmieniają się bez względu na panujące warunki.

Chodzi oczywiście o Kevina samego w domu, którego po raz kolejny będziemy mogli obejrzeć na ekranach telewizorów. Już niedługo miliony widzów zasiądą wygodnie na kanapie przed świątecznym stołem, aby całą rodziną cieszyć się przygodami słynnego chłopca.

Macaulay Culkin miał zaledwie 10 lat, gdy wcielał się w postać Kevina. Pamiętacie jego wrednego brata Buzza? Tego bohatera odtworzył Devin Ratray. W przyszłym roku artysta skończy 44 lata.

Devin Ratray 2020

Kevin sam w domu to amerykański film fabularny z 1990 roku. Został wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa i jest to pierwsza produkcja z serii Sam w domu. Zaliczają się do niej jeszcze: Kevin sam w Nowym Jorku, Alex sam w domu, Kevin sam w domu 4, Finn sam w domu.

Fabuła filmu jest każdemu doskonale znana. Rodzina McCallisterów na święta Bożego Narodzenia postanawia wyjechać do Paryża. Z powodu porannego pośpiechu i obawy, że wszyscy spóźnią się na samolot, rodzina poleciała do Francji bez Kevina.

W ten oto sposób główny bohater znalazł się sam w domu, którym nagle zaczęli interesować się włamywacze — Harry i Marv. 8-latek postanawia stawić im czoła i robi to na różne zabawne dla widza sposoby.

Akcja filmu toczy się głównie w domu rodziny McCallisterów w Chicago. Rozgrywa się ona między 21 a 25 grudnia. W produkcji możemy również zobaczyć wspominanego wyżej Buzza. Poniżej zobaczycie jego obecne zdjęcia. Poznalibyście go?

Zobacz zdjęcia:

kevin sam w domu

Pamiętacie wrednego Buzza?

Kevin sam w domu

Tak dzisiaj wygląda Devin Ratray, który wcielił się w rolę Buzza.

kevin sam w domu

W przyszłym roku aktor skończy 44 lata.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Devin Ratray (@devinratray)

Od tej roli minęło już 30 lat.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: Kevin sam w domu, Instagram

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił