Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Dowbor powiedziała prawdę o uczestnikach „Nasz Nowy Dom”. Wielu z nich to alkoholicy
Robert Głowacki
Robert Głowacki 15.07.2019 15:08

Katarzyna Dowbor powiedziała prawdę o uczestnikach „Nasz Nowy Dom”. Wielu z nich to alkoholicy

Na co choruje Katarzyna Dowbor
Fot.: screen z program. Youtube

Katarzyna Dowbor już od ponad sześciu lat jeździ po Polsce i wraz ze swoją ekipą pomaga potrzebującym, robiąc generalne remonty ich zaniedbanych domów. Prowadząca program Nasz Nowy Dom zdecydowała się zdradzić, jakie rodziny wybierają do programu i z jakimi problemami często się spotykają na planie. – Wielu z nich to alkoholicy – wyznaje dziennikarka.

Nasz Nowy Dom to jedna z najpopularniejszych produkcji stacji Polsat, która już od kilku lat gromadzi rekordową liczbę widzów przed telewizorami. Prowadząca program – Katarzyna Dowbor zdradziła, jakie rodziny wybierają do programu, a także, z jakim problemem spotykają się najczęściej. Gwiazda zaznacza, że wielu potencjalnych uczestników programu to alkoholicy.

Katarzyna Dowbor o uczestnikach Nasz Nowy Dom

Program Nasz Nowy Dom wciąż świeci trumfy w ramówce stacji Polsat, czego dowodem jest już dwunasty wyemitowany sezon formatu. W programie Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową pomagają najbardziej potrzebującym rodzinom stanąć na nogi, poprzez robienie im generalnych remontów.

Liczba potrzebujących wciąż rośnie, jednak nie każdemu można pomóc. Gwiazda w jednym z wywiadów zaznaczyła, że wśród potencjalnych uczestników programu jest bardzo dużo ludzi nadużywających alkoholu. Katarzyna Dowbor dodaje, że nie wyobraża sobie robić remontu dla dzieci, by następie pijani rodzice zniszczyli całą wykonaną pracę.

Bohaterem nie może być osoba karana. Pilnujemy, żeby nie wchodzić w rodziny z problemem alkoholowym. Co z tego, że zrobimy to dla dzieci, skoro matka czy ojciec piją i za chwilę nasza praca zostanie zniweczona – wyznała w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Jak się dostać do programu Nasz Nowy Dom?

Wielu z was z pewnością się zastanawia jak wybiera się uczestników programu. Proces jest dosyć prosty, bo wystarczy jedynie wypełnić internetowe zgłoszenie dostępne na stronie internetowej programu. Schody pojawiają się dopiero później, gdy okazuje się, że potencjalni uczestnicy nie są prawnymi właścicielami miejsca, w którym zamieszkują, lub nie są załatwione wszystkie sprawy spadkowe.

– Wiele osób uważa, że skoro dom jest po dziadkach i cała wieś o tym wie, to uznają sprawę za załatwioną. Gdy pytamy: „No dobrze, dom jest po dziadku, ale on miał siostrę, brata, a ci mieli dzieci”, odpowiadają: „No tak, ale wszyscy we wsi wiedzą, że jest nasz”. Takimi domami nie możemy się zająć, musimy mieć jasną sytuację prawną – tłumaczy Katarzyna Dowbor w GW.

Reasumując, aby dostać się do programu Nasz Nowy Dom, należy być właścicielem remitowanego domu, nie można nadużywać alkoholu i być osobą karaną. Oglądacie Nasz Nowy Dom?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor od 2013 roku prowadzi program Nasz Nowy Dom.

Katarzyna Dowbor

Gwiazda zdradziła warunki, jakie należy spełnić, aby dostać się do programu.

Katarzyna Dowbor

Prezenterka powiedziała też, kto nie może brać udziału w programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina Królewska ukrywała go przed mediami. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra
  2. Jak się ubrać na wesele XXL? Najmodniejsze fasony, które pokochasz
  3. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  4. Iwona Pavlović została babcią! Gwiazda pokazała wnuka – trzy miesiące spędził w inkubatorze
  5. Media właśnie podały, że Elżbieta Jaworowicz miała romans z Polakiem, którego znają niemal wszyscy
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny