Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek z partnerem zaskoczyli widzów. Nagle na wizji "Pytania na śniadanie" zaczęli mówić o żuchwie i mięśniach dna miednicy
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 11:21

Katarzyna Cichopek z partnerem zaskoczyli widzów. Nagle na wizji "Pytania na śniadanie" zaczęli mówić o żuchwie i mięśniach dna miednicy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” to program, który od wielu lat bawi, ale także edukuje widzów. W jednym z ostatnich wydań Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niespodziewanie zaczęli rozmawiać o ludzkim ciele. Temat, który poruszyli, jest jednak naprawdę istotny.

Prezenterzy przyznali na wizji, że żuchwa i mięśnie miednicy wbrew pozorom mają ze sobą sporo wspólnego. Kurzajewski dodał, że jeden z izraelskich naukowców doszedł do tego, że jeden zepsuty element w naszym ciele może rzutować na inne i zaburzać nasze samopoczucie.

Temat zdrowotny w "Pytaniu na śniadanie"

W studiu “Pytania na śniadanie” gościli lekarze, którzy przyznali, że wraz z ruchami miednicy ruszają się również inne części naszego ciała, a kręgosłup przypomina łuk.

Inną ciekawostką jest fakt, że ścieranie zębów może powodować nietrzymanie moczu, choć eksperci zaznaczyli, że jest to kwestia indywidualna i nie u każdego te dwie dolegliwości się ze sobą łączą.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski trenują na antenie "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na antenie programu wykonali nawet… trening. Zaproszeni do “Pytania na śniadanie” lekarze pokazali im ćwiczenia żuchwy metodą Feldenkreisa. Prowadzący zachęcili także telewidzów do powtarzania czynności za nimi.

Okazuje się, że takie ćwiczenia są niezwykle ważne i mogą prowadzić do wielu pozytywnych zmian w naszych organizmach i warto je co jakiś czas powtarzać, bo mogą dobrze wpłynąć na nasze samopoczucie i pomóc wyleczyć inne urazy.

Katarzyna Cichopek i Maciej kurzajewski przyłapani w przerwie "Pytania na śniadanie"

Kącik edukacyjny okazał się być niezwykle przydatny i dzięki temu na pewno wiele osób będzie miało większą świadomość własnego ciała. Pokazane ćwiczenia są bardzo proste i nie wymagają nadzoru specjalisty, jeżeli podejdziemy do nich sumiennie.

Niedawno w sieci pojawiły się kulisy nagrywania programu “Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani w przerwie reklamowej i zostało pokazane, co tak naprawdę robią w tym czasie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów