Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Cichopek reaguje na sytuację w „Pytaniu na śniadanie”. Wygłosiła oświadczenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2022 14:13

Katarzyna Cichopek reaguje na sytuację w „Pytaniu na śniadanie”. Wygłosiła oświadczenie

kim z wykształcenia jest Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu prowadzi popularny poranny program „Pytanie na Śniadanie”. Podczas wtorkowego wydania show jej telewizyjny partner – Maciej Kurzajewski – wypowiedział się na temat współpracy z aktorką.

Katarzyna Cichopek nie kryła łez, gdy usłyszała wzruszające wyznanie Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nawiązał tym samym do wszystkich negatywnych plotek, jakie pojawiły się pod adresem jego koleżanki z planu. Teraz aktorka skomentowała całą sytuację na Instagramie.

Katarzyna Cichopek wygłosiła oświadczenie na Instagramie

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki roli w kultowym serialu „M jak Miłość”. Obecnie gwiazda spełnia się również jako prowadząca program TVP „Pytanie na Śniadanie”. Występująca u boku Macieja Kurzajewskiego aktorka została ostatnio skrytykowana przez portale plotkarskie za brak wyczucia sytuacji i ciągłe uśmiechanie się w czasie śniadaniówki.

W obronie koleżanki z planu stanął jej programowy partner Maciej Kurzajewski. Dziennikarz pochwalił aktorkę za empatię w trakcie trwania show „Pytanie na Śniadanie” i podziękował jej za możliwość pracowania u jej boku. Katarzyna Cichopek popłakała się oraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa.

-Ważne jest, żeby w życiu mieć szczęście, ale ważne też, żeby w pracy mieć szczęście. Ja od półtora roku mam ogromne szczęście, że mam przyjemność prowadzić „Pytanie na Śniadanie” z Katarzyną Cichopek. Bo to jest dziewczyna, która jest niesamowitą profesjonalistką – powiedział w programie „Pytanie na Śniadanie” Maciej Kurzajewski.

Chwilę po zakończeniu śniadaniówki Katarzyna Cichopek odniosła się do całej sytuacji i jeszcze raz podziękowała całej produkcji programu i wszystkim telewidzom za wsparcie. Aktorka opublikowała kilka nagrań na swoim profilu na Instagramie, w których nie kryje wzruszenia z powodu dzisiejszego wyznania dziennikarza, a także dementuje plotki o złej atmosferze w zespole.

-Chciałam podziękować całemu zespołowi „Pytania na Śniadanie” za wsparcie, jakie dostałam dzisiaj i jakie dostaje każdego dnia. Uwielbiam ten team, uwielbiam wszystkich ludzi pracujących przy tym programie. Jest mi tu wspaniale, bardzo dobrze. Wbrew temu, co piszą portale, jest dobrze kochani — powiedziała Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
  2. Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
  3. Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

Powiązane
None
Poznacie te klasyczne filmy po kadrach? Oglądaliście je na pewno nie raz