Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zrobili to dla córki. Musieli pojawić się w tym samym miejscu
Michał Fitz
Michał Fitz 13.06.2022 16:03

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zrobili to dla córki. Musieli pojawić się w tym samym miejscu

Katarzyna Cichopek
TRICOLORS/East News

Pomimo rozstania Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starali się o sobie wypowiadać z szacunkiem, głównie ze względu na fakt, że mają wspólne dzieci. Te są dla nich najważniejsze, dlatego byli partnerzy zjawili się nawet na jednym wydarzeniu, by podziwiać córkę.

Dziewczynka miała ostatnio bardzo ważny dzień w swoim młodym życiu. Występowała bowiem przed dużą publicznością. Nie zabrakło przy tym wspierających rodziców.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wspierali córkę

W minioną niedzielę w Teatrze Roma miał miejsce występ Akademii Tańca Hakiel. Jej członkinią jest także młoda Helena. Jak można było przypuszczać, ze względu na charakter wydarzenia i swoją rolę w szkole, na wydarzeniu i tak musiał znajdować się jej ojciec. On jednak doglądał spraw organizacyjnych i większość występów oglądał zza kulis.

Katarzyna Cichopek pojawiła się z kolei na widowni. Za pośrednictwem swojego Instagrama również zrelacjonowała cały występ. Na jednym z jej nagrań było widać, że grupa dzieci po występie otrzymała od publiczności oklaski na stojąco. Mama była wówczas ze swojej Helenki bardzo dumna, o czym oczywiście dała znać.

Nie wiemy, jak napięte są relacje między Katarzyną Cichopek a Marcinem Hakielem, ale trzeba przyznać, że obydwoje znajdują świetny kompromis dla swoich dzieci, nawet jeśli przychodzi im to z trudem. Nie zdecydowali się na zażartą rozprawę sądową o prawa do opieki, a zgodnie, we własnym zakresie podzielili nią po tygodniu.

Gdy już przychodzi ich kolej, zawsze stawiają swoje pociechy na pierwszym miejscu i starają się je gdzieś zabierać. Katarzyna Cichopek poleciała z dziećmi na Malediwy w okresie świąt wielkanocnych, a na majówkę zabrała je do Poleskiego Parku Narodowego. Marcin Hakiel z kolei regularnie chodzi z synem na siłownię, a pewnego razu obydwie pociechy zabrał na weekend do Zakopanego.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek była podsłuchiwana w aucie. Krzysztof Rutkowski wie, kto może za tym stać
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Źródło: gwiazdy.wp.pl