Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.08.2022 16:41

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
fot. TRICOLORS/East News/instagram.com/marcinhakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie. Wydawać by się mogło, że to już koniec, a ich kontakty od teraz będą ograniczać się do opieki nad dziećmi. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że nad byłymi małżonkami wciąż wisi niedomknięta sprawa. W tle miliony złotych. 

Choć drogi aktorki i choreografa na dobre rozeszły się już kilka miesięcy temu, dopiero teraz ich 14-letnie małżeństwo oficjalnie dobiegło końca. W międzyczasie media co i raz obiegały doniesienia na temat przewidywanego scenariusza rozprawy rozwodowej, sugerowano nawet, że mimo wszystko dojdzie do konfliktu.

Tymczasem wszystko trwało zaledwie godzinę. Brat gwiazdy potwierdził, że Helence i Adamowi nie dzieje się krzywda, przypieczętowano wcześniejsze ustalenia, a byli para rozeszła się „za porozumieniem stron”. Okazuje się jednak, że byli małżonkowie wciąż mają niedokończone sprawy.

To jeszcze nie koniec. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nadal nie mają jasności w kwestii majątku

Przez 17 lat wspólnego życia aktorka i tancerz zdołali dorobić się pokaźnej fortuny. Mówiono o kwocie 10 milionów, którą musieli podzielić, kiedy na horyzoncie pojawiło się widmo rozwodu. Samą sieć szkół tańca, którą obecnie Marcin Hakiel prowadzi samodzielnie, wyceniono na ok. 3,5 miliona.

Ustalenia dotyczyły samochodów oraz nieruchomości — w tym ponad stumetrowego apartamentu wartego około 2 miliony złotych i 50-metrowego mieszkania z szacowaną kwotą 700 tysięcy złotych. Teraz w mediach pojawiły się doniesienia, że wbrew iformacji, która jakiś czas temu obiegła media, małżonkowie wcale nie sprzedali 500-metrowej Willi w Wilanowie. Mieli jedynie ją wynajmować.

Wymarzona posiadłość była z resztą przyczyną kryzysu, który w przeszłości dotknął parę. Długo usiłowali wyjść z zaciągniętego na tę okazję kredytu we frankach. Jak informuje „Super Express”, dom zostanie sprzedany dopiero w przyszłym roku. Jego wartość opiewa na zawrotną kwotę 4 milionów złotych. 

To ostatnia rzecz ze wspólnego majątku, którą wciąż muszą podzielić i współpracować w tej sprawie. Gdyby nie dom, rozmawialiby już tylko o dzieciach – twierdzi rozmówca.

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze przez jakiś czas będą skazani na poważne ustalenia, jeśli chodzi o podział majątku. Pozostaje życzyć, by mimo niedokończonej sprawy, oboje mogli z powodzeniem na nowo ułożyć sobie życie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już po rozwodzie. Aktorka zabrała głos, wymowny komentarz
  2. Marta Manowska wydała poważne oświadczenie. Wszystko w związku z krytyką po ostatniej ramówce
  3. Co się stało z twarzą Sylwii Bomby? Zaskoczeni internauci: „Buzia zupełnie inna”

Źródło: Super Express