Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bardzo przykre słowa o Katarzynie Cichopek. Tajemniczy informator zdradził, co mówią o niej w branży
Karina Sulich
Karina Sulich 04.09.2020 22:57

Bardzo przykre słowa o Katarzynie Cichopek. Tajemniczy informator zdradził, co mówią o niej w branży

Katarzyna Cichopek
Fot. TRICOLORS/East News

W ostatnim czasie w TVP, a dokładniej w Pytaniu na śniadanie, zaszło sporo zmian, a Tamarę Gonzales Pereę i Roberta El Gendy’ego zastąpiła Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wychodzi na to, że branża ma już opinię na temat aktorki i niestety, nie jest ona najlepsza.

Katarzyna Cichopek debiut jako prowadząca Pytania na śniadanie ma już za sobą. Okazuje się jednak, że aktorka nie wszystkim przypadła do gustu. Jak donosi Plotek, osoba z produkcji postanowiła powiedzieć, co mówią o gwieździe ludzie z branży. Niestety padły bardzo przykre słowa.

Katarzyna Cichopek zadebiutowała w Pytaniu na śniadanie

Katarzyna Cichopek w czwartek 3 września po raz pierwszy wystąpiła w roli prowadzącej Pytania na śniadanie, a miejsce przy niej na kanapie zajął słynny dziennikarz sportowy, Maciej Kurzajewski. Nowi gospodarze programu wzbudzili w widzach duże emocje.

Kiedy Katarzyna Cichopek w końcu potwierdziła swój udział w programie, fani nie kryli radości. Nagle o popularnej śniadaniówce zrobiło się znowu głośno, a pikanterii dodało również oświadczenie Macademian Girl, która podała prawdziwy powód rozstania z TVP. Jak się okazuje, ekipa programu była wszystkim bardzo zaskoczona.

  1. Nowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  2. Gwiazda „Pytanie na śniadanie” w sercu poważnej afery z prokuraturą w tle. Milczenie przerwała jej przyjaciółka

Co mówią o Katarzynie Cichopek? Nie było to pozytywne zdziwienie

O Katarzynie Cichopek i jej angażu w Pytaniu na śniadanie, dyskutuje wiele osób, a widzowie podzielili się na tych, którzy pokochali nowy duet oraz na tych, którzy zarzucają prowadzącym brak profesjonalizmu. Teraz, w rozmowie z Plotkiem, osoba z produkcji postanowiła powiedzieć, co mówią o aktorce osoby z branży. Niestety, może zaboleć.

Cała ekipa była bardzo zaskoczona tym wyborem i, mówiąc delikatnie, nie było to pozytywne zdziwienie. Program przechodzi teraz przez trudny okres. Wszyscy liczyli, że zespół zasili ktoś doświadczony i z dziennikarską renomą, a nie aktorka, która w swojej telewizyjnej karierze położyła chyba każdy możliwy program, jaki dostała do prowadzenia – zwierzył się tajemniczy informator.

Jak się okazuje, na temat aktorki miał powstać nawet pewien żart.

– To nic personalnego, historia pokazała po prostu, że takie eksperymenty nigdy nie kończą się dobrze. Niektórzy żartują, że co by się nie działo, Kasia i tak będzie się uśmiechać – dodał.

A jak waszym zdaniem wypadła Katarzyna Cichopek w roli prowadzącej? Mamy nadzieję, że chodzące słuchy nie zniechęcą jednej z najbardziej lubianych aktorek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna cichopek

Katarzyna Cichopek dołączyła do grona prowadzących Pytanie na śniadanie.

katarzyna cichopek

Jak wam się podoba w nowej roli?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka
  2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach
  3. Policja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
  4. 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”
  5. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  6. Pogoda dopisze grzybiarzom? Wiemy, jak będzie i gdzie warto wybrać się na borowiki, maślaki i inne dary lasu

źródło: plotek.pl