Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek u Boku Macieja Kurzajewskiego. Razem spędzają piękne chwile
Michał Fitz
Michał Fitz 08.10.2022 00:42

Kasia Cichopek u Boku Macieja Kurzajewskiego. Razem spędzają piękne chwile

Kasia Cichopek
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Kasia Cichopek dziś obchodzi swoje 40. urodziny. Już wcześniej informowała, że świętuje je w wyjątkowym miejscu, konkretnie w Jerozolimie. Jak się okazuje, aktorka wcale nie wybrała się tam sama. Towarzyszy jej Maciej Kurzajewski.

Do tej pory wiele plotkowano o relacji tej dwójki. Widać było między nimi chemię, gdy wspólnie prowadzili „Pytanie na śniadanie”. Długo jednak nie ujawniali prawdy o swojej relacji. Czy można przyjąć, że zrobili to właśnie teraz?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Jerozolimie

Zarówno Kasia, jak i Maciej opublikowali to samo zdjęcie na Instagramie. Do tej pory raczej nie wrzucali wspólnych fotek, które nie dotyczyły pracy. Te okrasili wymownymi opisami. Kurzajewski napisał, że bardzo cieszy się, że ten wyjątkowy dzień może dzielić z Cichopek. Ta z kolei stwierdziła, że miłość to najlepszy prezent na jej 40. urodziny. Obydwoje dorzucili do opisów emotikony serduszek.

Ich wpisy raczej nie pozostawiają złudzeń. Są szczęśliwi w swoim towarzystwie, nawet jeśli do końca nie sprecyzowali statusu swojej relacji. Radość maluje się jednak na ich twarzach, dlatego można przypuszczać, że już niedługo będą mówili o tym, co ich łączy zupełnie otwarcie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski — Jak zareagowali ich znajomi?

Choć oczywiście sami zainteresowani nie napisali wprost, że są parą, ich fani, a nawet znajomi z show-biznesu zdają się nie mieć wątpliwości. Wystarczy bowiem spojrzeć w sekcję komentarzy pod wspomnianymi wpisami. Olek Sikora zostawił tam emotikon serca, a Joanna Koroniewska otwarcie życzyła Kasi i Maćkowi cudowności. Agnieszka Mrozińska za to wprost pożyczyła im miłości oraz szczęścia. Podobnie bezpośredni są fani.

– Najlepsze życzenia. Trzyma kciuki za tę piękną miłość — pisze jedna z obserwujących.

Piękna para, dużo szczęścia i miłości na dalsze lata dodaje od siebie kolejna, życzliwa osoba.

– No to teraz życzę Wam dużo siły — komentuje następna fanka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wycieczki. Internauci nazwali ją „czarownicą”
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę