Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 17:13

Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”

Kamil
fot. unspalsh.com/nate

Kamil być może – a nawet na pewno – nie wie, że prawdziwa kobieta to gatunek wymierający i to bynajmniej nie dlatego, że prawdziwych kobiet już nie ma. Powodem jest fakt, że mężczyźni przestają posługiwać się tego typu określeniem, ponieważ nie ma to większego sensu. Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach mamy świadomość, że wszystkie kobiety są prawdziwe i nie powinny robić niczego, na co nie mają ochoty. Kamilowi jednak trzeba wybaczyć, ponieważ najprawdopodobniej przed umieszczeniem tego wpisu nawdychał się whisky, którą smaruje twarz zaraz po goleniu brzytwą. Tak – jak prawdziwy mężczyzna.

Kamil na jednym z redakcyjnych forów opublikował wpis, który wywołał niemałe kontrowersje. Jego sposób postrzegania kobiet szybko wywołał burzę. Niestety okazuje się, że użytkownik reprezentuje wciąż dość powszechne podejście. Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie, uważa mężczyzna.

Niestety Kamil nie jest jedyny, ale jest prawdziwy

Kamil nadal wierzy, że prawdziwa kobieta musi robić cokolwiek tylko po to, aby zadowolić faceta. Nie wie natomiast, że to on powoli staje się prawdziwym gatunkiem zagrożonym, myśląc w ten sposób. Najwyraźniej ten użytkownik forum zapomniał, że kobieta w sobie – nie w mężczyźnie – znajduje poczucie własnej wartości.

Nasz bohater nie ma ochoty wstawać obok nieumalowanej dziewczyny, która ziewa jak niedźwiedź. Nie wiadomo, na czym Kamil sie wychował, jednak wierzy, że kobieta, jeśli tylko bardzo, bardzo się postara, może wyglądać atrakcyjnie także podczas zmywania podłóg, ścielenia łóżka, wstawiania prania – tym bardziej zaraz po przebudzeniu.

  1. Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej. Wyjął pierścionek na premierze filmu o nim samym
  2. Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w „Milionerach”. Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniem

Prawdziwy mężczyzna

Czy Kamil zawsze ma wyprasowane ubrania, jest gładko ogolony i ładnie pachnie? Nie. Ale tylko dlatego, że Kamil jest prawdziwym mężczyzną, który ma prawdziwe powody, by się zaniedbywać. Poważne powody. Jak jest zmęczony – jest zmęczony naprawdę. Jak choruje – to na zabój. Jak chrapie – to musi.

Na szczęście coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że nie nie musi się malować, jeśli tego nie chce. Tym bardziej nie musi z tego powodu specjalnie wstawać z łóżka przed facetem, aby to robić. Nie musi zgadzać się na nic, na co nie ma ochoty. Przede wszystkim – nie musi walczyć o względy faceta takiego jak Kamil ani żadnego innego. Nie ma czegoś takiego jak prawdziwa kobieta. Prawdziwy natomiast jest Kamil, niestety.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kamil

Kamil ma wygórowane wymagania w stosunku do kobiet, uważa, że Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów
  2. Odnaleźli list do Anny Jantar w szczątkach samolotu. Napisał go jej ukochany
  3. Gwiazda „Sanatorium miłości” ogłosiła szczęśliwą nowinę. Z całej Polski płyną gratulacje
  4. Zamykają klasy, nauka będzie odbywała się zdalnie. Kilkudziesięciu uczniów i ich rodziny na kwarantannie
  5. Edward Miszczak oświadczył się Annie Cieślak? „Jest oszołomiona szczęściem”
  6. 440 kilogramowy 27-latek szuka żony. Ma niepojęte wymagania, na obiady zjada 3 kg mięsa

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy