Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kajra w "Pytaniu na śniadanie" zrównała z ziemią najnowszy hit Sławomira. "Zespół się wstydzi tej piosenki"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.03.2023 12:04

Kajra w "Pytaniu na śniadanie" zrównała z ziemią najnowszy hit Sławomira. "Zespół się wstydzi tej piosenki"

Sławomir
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Fani mogli pomyśleć, że się przesłyszeli, kiedy Kajra w “Pytanie na śniadanie” brutalnie podsumowała najnowszy utwór męża. Sławomir został dosłownie zrównany z ziemią, żona nie gryzła się w język. "Zespół się wstydzi tej piosenki".

Sławomir Zapała wraz z ukochaną po raz kolejny zagościł w studiu TVP. Okazja była szczególna — jednak ani widzowie, ani prowadzący nie sądzili, że na antenie padną takie słowa. 

Sławomir świętuje w "Pytanie na śniadanie". Takiego "prezentu" od żony nikt się nie spodziewał

Słynne małżeństwo już niejednokrotnie gościło w “Pytaniu na śniadanie”, a to promując nowy hit, a to biorąc na warsztat ich rodzinne perypetie. W studiu TVP nieraz wykonywali swoje utwory, dumnie podkreślając, że tworzona przez nich muzyka to nic innego, jak czyste rock polo. 

I choć w wielu wywiadach zgodnie twierdzili, że wspólne życie zawodowe doskonale wpływa na ich związek, wygląda na to, że i w procesie twórczym zdarzają się niesnaski. Choć w przypadku słów, jakie padły w niedzielnej rozmowie określenie to jest mocnym niedopowiedzeniem. 

Zaskoczenie było tym większe, że para została zaproszona nie z byle powodu. 19 marca Sławomir świętuje 40. urodziny!

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Kajra nie zamierzała się hamować. Wygarnęła, co sądzi o piosence Sławomira

Nowicki i Opczowska postawili oczy w słup, kiedy Kajra koncertowo rozprawiła się z najnowszą kompozycją męża. Nawet na twarzy Sławomira w pewnym momencie zawitało zmieszanie. Wszystko zaczęło się od wzmianki o premierze “Cudowronka”, skomponowanego specjalnie na jubileusz. 

Muzyk wyjaśnił, że tytuł odnosi się do rajskiego ptaka z charakterystycznym tańcem godowym. Nie jest tajemnicą, że wszystkie piosenki Zapały miewają nieco kontrowersyjne, ale przez to chwytliwe i zapadające w pamięć teksty. Wygląda jednak na to, że tym razem Kajra straciła cierpliwość. 

Podczas, gdy mąż tłumaczył swoją inspirację, z jej ust wydobyło się ciężkie, bardzo wymowne westchnienie. Okazało się, że kobieta, owszem, zgodziła się brać udział w tworzeniu utworu… ale tylko ze względu na urodzinową zachciankę Sławomira. I się zaczęło. 

- Razem z zespołem po przesłuchaniu piosenki stwierdziliśmy, że okej, to tylko i wyłącznie w ramach “prezentu” dla Sławomira się zgadzamy, natomiast ja nie wiedziałam, jak usłyszałam tę piosenkę, czy mam się śmiać, czy płakać - wyjaśniła z rozbrajającą szczerością. 

"Zespół się wstydzi", Sławomir rozgromiony w "Pytaniu na śniadanie"

Wiadomo, że przed kamerami małżeństwo nie szczędzi sobie drobnych uszczypliwości i podchodzi do siebie z dużą dozą dystansu. Kiedy więc Łukasz Nowicki z rozbawieniem stwierdził, że prezentem dla męża od Kajry jest wzięcie udziału w projekcie, który jej się nie podoba, Sławomir szybko podłapał temat. 

- Po prostu tak jest, zespół się też wstydzi […] ale sprytnie się to udało przemycić - stwierdził. 

Najnowszy numer zapewne wkrótce trafi na listy przebojów, a tymczasem muzyk z okazji urodzin otrzymał od ekipy “Pytania na śniadanie”… wymarzony zestaw do wędkowania - kamizelę i plecak. Na planie pojawił się także tort, a atmosfera z minuty na minutę stawała się coraz luźniejsza. Prowadzący i goście sypali żartami jak z rękawa a fani mogli spędzić wyjątkowy czas z uwielbianą parą. 

Sławomir i Kajra w PnŚ (8).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Sławomir i Kajra w PnŚ (7).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Sławomir i Kajra w PnŚ (4).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Sławomir i Kajra w PnŚ (3).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Sławomir i Kajra w PnŚ (2).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Sławomir i Kajra w PnŚ (6).jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem