Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kajra w opiętym, skórzanym kostiumie wiła się na scenie. Internauta podsumował ją jednym słowem
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2023 10:09

Kajra w opiętym, skórzanym kostiumie wiła się na scenie. Internauta podsumował ją jednym słowem

Kajra
fot. KAPiF; Kajra zachwyciła stylizacją

Kajra już od wielu lat współtworzy ze swoim mężem, Sławomirem Zapałą jeden z najgorętszych duetów muzycznych w kraju. Ten rozgrzewa nie tylko energiczną muzyką, ale nierzadko również widokami. Magdalena lubi bowiem poszaleć ze strojem na koncercie.

Kajra w zachwycającej kreacji

Na jednym z ostatnich koncertów Kajra miała na sobie obcisłe, skórzane szorty, które odsłaniały niemal całe zgrabne nogi wokalistki. Dodatkowo założyła nieco prześwitującą, czarną bluzkę z niemałym dekoltem. W efekcie przyciągała mnóstwo spojrzeń.

W sieci opublikowała jeden z kadrów z tego wydarzenia. Nie byle jaki, bo uwiecznia moment jej efektownego wykopu w powietrze. Wokalistka emanuje bowiem energią w trakcie występów i takie hopsztosy to dla niej normalka. 

Policja przyjechała na miejsce wypadku. Gdy otworzyli samochód, zamarli. TO nie było coś czego się spodziewali

Kajra zachwyca fanów

Niewątpliwie nieprzeciętna uroda Kajry w połączeniu z jej niespożytą energią sceniczną sprawiała, że artystka po prostu wszystkim szalenie się podoba. Widać to w szczególności pod jej ostatnim wpisem, który został zalany pochwałami i komplementami. Nie ma wątpliwości, że Sławomir to szczęściarz.

Kajra to jest petarda - trafnie podsumował internauta. 

  • Pięknie Pani wygląda
  • Co za fota — czytamy w sekcji komentarzy 

Kajra i jej nieprzeciętna uroda

Trudno nie stwierdzić, że Kajra to piękna kobieta. Swoim wdziękiem tak oczarowała Sławomira, że ten, gdy jeszcze przed małżeństwem zobaczył ją po kilkuletniej przerwie, nie poznał jej. On poleciał wówczas do Stanów, by dorobić. Los sprawił, że dawna koleżanka obsłużyła go w barze, w którym również dorabiała.

Choć znali się z przeszłości, Sławomir nie poznał Kajry. Absolutnie nie znaczy to jednak, że ją przeoczył. Od razu zwróciła jego uwagę, ale prezentowała się tak, że piosenkarz pomylił ją z portorykańską pięknością.

Tagi: Kajra
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"