Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > SZALEŃSTWO w Biedronce. W kolejce ustawią się tłumy, już od teraz warto wiedzieć, co się tam kroi!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.07.2023 18:43

SZALEŃSTWO w Biedronce. W kolejce ustawią się tłumy, już od teraz warto wiedzieć, co się tam kroi!

prawdziwe szaleństwo w Biedronce, fot. Marek BAZAK/East News; biedronka.pl
prawdziwe szaleństwo w Biedronce, fot. Marek BAZAK/East News; biedronka.pl

Biedronka to bez wątpienia jeden z ulubionych supermarketów Polaków. Klienci uwielbiają nie tylko jakość tamtejszych produktów, ale też liczne promocje, które można spotkać tam na każdym kroku. Teraz sklep pokazał, na co warto polować w tym tygodniu.

Biedronka zaskoczyła swoimi najnowszymi promocjami

Większość klientów sieciówki robi w Biedronce swoje cotygodniowe zakupy spożywcze. Dla wszystkich wiernych fanów sklepu mamy kilka dobrych informacji dotyczących klasyków, dostępnych w supermarkecie.

Biedronka obniża ceny regularne swoich najpopularniejszych produktów spożywczych. Od tej pory zarówno wszystkie rodzaje sera żółtego, jak i kasze gryczane, ryże, grochy, czy makarony będzie można dorwać w o wiele niższych cenach. Dodatkowo, do tej promocji załapała się również mąka pszenna i inne produkty marki Plony natury, olej oraz ciastka marki Bonitki.

Miał pójść do mieszkania ofiar tragedii na promie. Dramatyczne kulisy, niestety się spóźnił!

Na co warto zwrócić uwagę w tym tygodniu w Biedronce?

Co więcej, oprócz obniżenia cen regularnych, Biedronka przygotowała również kilka wyjątkowych okazji, na które można natknąć się w tym tygodniu na sklepowych półkach. Przede wszystkim jest to dobra informacja dla wszystkich smakoszy kabanosów. Już od 10 lipca drugie opakowanie marki Tarczyński będzie można dostać jedynie za złotówkę.

W tym okresie warto zatrzymać się również przy innych produktach mięsnych. Przy zakupie dwóch opakowań szynki oraz kiełbasy aktywuje się wyjątkowa promocja, a nasze specyfiki kosztują grosze. Kolejna okazja obejmuje napoje gazowane: przy zakupie produktów typu Cola można skorzystać z promocji 4 + 2 gratis. Warunkiem promocji jest posiadanie karty klubowej Biedronki.

Niesamowita promocji już od dzisiaj w Biedronce

Najpopularniejszy polski supermarket to nie tylko produkty spożywcze, ale również kosmetyki i akcesoria domowe. Już od 10 lipca przy zakupie dowolnych kosmetyków do włosów, drugi produkt będzie nas kosztować 60% taniej. Marki i rodzaje można mieszać dowolnie.

W rozpoczynającym się tygodniu warto zwrócić również uwagę na markę Rama - wszystkie artykuły spożywcze wchodzą w skład promocji 2 +1 gratis. Podobnie w przypadku kultowych lodów Marletto - przy zakupie dwóch opakowań tańsze będzie nas kosztować 50% taniej.

Zobacz zdjęcia:

Biedronka promocja 1.jpg
Niesamowite promocje w Biedronce, fot. biedronka.pl
Biedronka promocja 2.jpg
Niesamowite promocje w Biedronce, fot. biedronka.pl
Biedronka promocja 3.jpg
Niesamowite promocje w Biedronce, fot. biedronka.pl
Biedronka promocja 4.jpg
Niesamowite promocje w Biedronce, fot. biedronka.pl
Biedronka promocja 5.jpg
Niesamowite promocje w Biedronce, fot. biedronka.pl
Tagi: Biedronka