Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Już po rozprawie. Wiemy, jaka decyzja zapadła ws. małżeństwa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 15:26

Już po rozprawie. Wiemy, jaka decyzja zapadła ws. małżeństwa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

kasia cichopek
Pawel Wodzynski/East News instagram.com/marcinhakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie nie są już małżeństwem. Kilka miesięcy po ogłoszeniu rozstania sławna para wreszcie spotkała się w sądzie. Jak się okazało, była to ich pierwsza i ostatnia rozprawa.

Menadżerka Kasi Cichopek wyjawiła, jaką decyzję podjął sąd. Gwiazdy już dawno zapowiadały, że nie zamierzają toczyć długiej batalii i chcą rozejść się w zgodzie. Ostatecznie rozstali się przy porozumieniu stron.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wzięli rozwód

25 sierpnia Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spotkali przed obliczem warszawskiego sądu, by raz na zawsze rozwiązać swój węzeł małżeński. Rozprawę przeprowadzono w trybie zdalnym, a całość trwała zaledwie kilkanaście minut. O tym, jak zakończyło się spotkanie, dowiedział się portal Jastrząb Post.

– Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron, a rozprawa trwała zaledwie kilkanaście minut. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i wzajemnych oskarżeniach nie było mowy  – przekazała menadżerka Kasi Aldona Wleklak.

Na razie żadne z głównych zainteresowanych nie skomentowało przebiegu rozprawy. Gdy po raz ostatni Kasia Cichopek wypowiadała się na temat rozstania, sugerowała, że chce zamknąć już ten rozdział.

– Nie chciałabym rozwijać tego tematu. Wiem, że wszyscy są ciekawi. Kosztuje to nas wiele emocji. Chciałabym przejść przez ten cały proces najłagodniej jak się da – mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Gwiazdy rozstały się w zgodzie

Dla fanów Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wynik rozprawy nie powinien być żadnym zaskoczeniem. Gwiazdy już wcześniej dogadały się w sprawach związanych z opieką nad dziećmi i podziałem majątku. Obecnie Helenka i Adaś na przemian zamieszkują u matki i ojca. Ponadto Cichopek opuściła ich dotychczasowe lokum i przeniosła się do innego mieszkania.

O tym, że tancerz i aktorka rozejdą się w zgodzie, zapewniała także menadżerka Kasi. Aldona Wleklak zaprzeczała jakimkolwiek pogłoskom, sugerującym, że między gwiazdami dojdzie do konfliktu.

– Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone – wyjaśniała dla „Faktu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Kamila Boś ujawniła swój sposób na zbędne kilogramy. Zaskakujące, jakiego wyrzeczenia się podjęła
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Jastrząb Post