Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jurek Owsiak odebrał tajemniczą przesyłkę. "Nie ma granic"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 13:32

Jurek Owsiak odebrał tajemniczą przesyłkę. "Nie ma granic"

Jurek Owsiak odebrał tajemniczą przesyłkę
Jurek Owsiak odebrał tajemniczą przesyłkę, fot. KAPIF

Jurek Owsiak może pochwalić się niemałym sukcesem. Zorganizowany przez niego tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobił ostatni rekord i zebrał niesamowitą sumę pieniędzy dla potrzebujących. Teraz gwiazdor opowiedział o niespodziance, która czekała na niego w tajemniczej paczce.

Jurek Owsiak po 32. finale WOŚP

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z największych i najgłośniejszych medialnie inicjatyw w naszym kraju. Jak co roku pomocnicy i wolontariusze Jurka Owsiaka ruszyli na ulice polskich miast, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących.

Polacy jak zwykle nie zawiedli i udowodnili, że ich serca są otwarte na pomoc dla drugiego człowieka. W tym roku, podczas 32. finału WOŚP padła rekordowa suma zebranych funduszy - 175 426 813 złotych! To jednak nie wszystko, bo wciąż trwają jeszcze licytacje, z których zysk również zasili tę pulę pieniędzy. Okazało się jednak, że to nie koniec niespodzianek, jakich doświadczył niedawno lider całej akcji.

Ile zarabia "Dzidzia" - żona Jerzego Owsiaka? Pełni w fundacji ważną funkcję. Wynagrodzenie też ma imponujące Wszystko poszło na żywo. Jerzego Owsiaka nagle poniosło, a widzowie TVN usłyszeli TO, czego nie powinni...

Jurek Owsiak otrzymał tajemniczą przesyłkę

Teraz jednak lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podzielił się z fanami zabawnym prezentem, jaki otrzymał od tajemniczego darczyńcy. Na swoich mediach społecznościowych Jurek Owsiak zamieścił zdjęcie obrazka, jaki odnalazł w upominku, wręczonym mu podczas 32. finału WOŚP.

Mało kto mógłby spodziewać się, że w podarunku dla gwiazdora znalazła się… ręcznie namalowany obrazek. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że rysunek przedstawiał postaci dwóch czołowych polityków w naszym kraju — Jarosława Kaczyńskiego oraz Donalda Tuska.

ZOBACZ TEŻ: Jakie wykształcenie ma Jurek Owsiak? Prawda dla wielu może być zaskakująca.

Jurek Owsiak nie krył rozbawienia ze swojego prezentu

Co ciekawe, na rysunku widać, że liderzy Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej są niesamowicie uśmiechnięci, a wspólnym gestem tworzą wielkie serce, które ma nawiązywać do logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak nie krył radości ze swojego prezentu.

Gwiazdor stwierdził, że gdyby otrzymał ten podarunek nieco wcześniej, mógłby prekazać go na licytację. Teraz jednak wpadł na inny pomysł — obrazek trafi do osoby, które zaskoczy go kreatywnością i napisze najciekawszy komentarz na Facebooku.

Góra z górą Orkiestrowa, finałowa ludzka wyobraźnia nie ma granic! Już po Finale, w poczcie, która do nas przyszła, znalazłem taki rysunek. Gdyby był wcześniej, natychmiast dałbym go na licytację, ale że przyszedł, jak przyszedł, to mam propozycję. Podarujemy go temu, kto napisze najbardziej abstrakcyjny, pozytywny, mega przecież trudny na tę okoliczność, komentarz, który uniesie się ponad podziałami, fochami, zgrzytem, pyskówą i polskimi kłótniami

Jurek Owsiak zaapelował też do fanów o pozytywne podejście do tematu i brak negatywnych emocji.

Błagam, żadnego focha, żadnej złej energii. Tak, jak niezidentyfikowany autor tej grafiki, kryjący się pod literkami „PD” – zróbmy coś, co znowu pokaże siłę i dobrego ducha Orkiestry