Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 20.07.2019 15:53

Jaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę

ile zarabia jolanta kwaśniewska
fot. screen z youtube.com slubnezakupy

Jolanta Kwaśniewska: dieta Pierwszej Damy pozwalała jej utrzymać idealną figurę. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie korzysta z usług cateringu dietetycznego i nie jest zwolenniczką diety pudełkowej — a przynajmniej sama nie zdecydowała się takiej stosować. Znalazła o wiele prostszy sposób, by zachować niską wagę i dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę. Wygadała się jej koleżanka.

Wielu Polaków do dziś uważa ją za najlepszą Pierwszą Damę w historii naszego kraju. Nic dziwnego: doskonale ubrana, z nienagannymi manierami i zaangażowana w działalność charytatywną, żona Aleksandra Kwaśniewskiego wypełniała swoje obowiązki z nawiązką. Zwracała uwagę nie tylko klasą, lecz także nieprzeciętną urodą. Wzrok przykuwa zwłaszcza jej nienaganna sylwetka. Jolanta Kwaśniewska: dieta sprawia, że od lat doskonale wygląda w każdym stroju. Co pomaga Pierwszej Damie zachować wagę? Koleżanka postanowiła zdradzić jej sekret. Nikt nie przypuszczał, że to może być aż tak proste!

Jolanta Kwaśniewska: dieta Pierwszej Damy nie jest restrykcyjna?

Mimo że Jolanta Kwaśniewska doskonale orientuje się w najnowszych trendach, Pierwsza Dama należy raczej do zwolenniczek klasycznej elegancji. Niezależnie od tego, co akurat wybierze, prezentuje się naprawdę efektownie. Nic dziwnego — jako szczupła i drobna kobieta może sięgać praktycznie po dowolne elementy garderoby.

Jolanta Kwaśniewska: dieta Pierwszej Damy jest naprawdę prosta. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie musi uciekać się do picia egzotycznych koktajli czy robienia zakupów w wyselekcjonowanych sklepach, żeby nabyć niezbędne produkty. Wszystko wyszło na jaw dzięki koleżance Kwaśniewskiej, która w rozmowie z portalem fakt.pl opowiedziała o jej sposobie odżywiania.

Jak czytamy na fakt.pl, Jolanta Kwaśniewska uznała, że liczenie kalorii mija się z celem i woli zdać się na własną intuicję. Pierwsza Dama stara się wybierać zdrowe dania oraz nakładać na talerz niewielkie porcje. Nie odmawia sobie słodyczy, ale zawsze pamięta, by nie przesadzać z ich ilością. Koleżanka zdradziła także, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaczyna dzień od miski owsianki, a do obiadu często przygotowuje kaszę jaglaną.

Jolanta Kwaśniewska uprawia sport?

Jolanta Kwaśniewska uwielbia uprawiać sport, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach. Była Pierwsza Dama utrzymuje swoją niską wagę nie tylko dzięki racjonalnemu odżywianiu, lecz także regularnej aktywności fizycznej. Jaki sport Jolanta Kwaśniewska lubi najbardziej? Wśród jej ulubionych dyscyplin szczególnie dwie wiodą prym.

Jak wyznała koleżanka Jolanty Kwaśniewskiej w rozmowie z portalem fakt.pl, Pierwsza Dama jest miłośniczką gry w tenisa oraz sportów wodnych. Dzięki temu, jeśli pozwoli sobie na małe szaleństwo i zje za dużo słodyczy, błyskawicznie pozbywa się zbędnych kalorii.

Jolanta Kwaśniewska: dieta Pierwszej Damy opiera się na kilku prostych zasadach. Matka Aleksandry Kwaśniewskiej odżywia się zdrowo i stara nie objadać, unika słodkości, a na dodatek regularnie uprawia sport. Bardzo rozsądnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ:

jolanta kwaśniewska: dieta

Jolanta Kwaśniewska: dieta pozwala Pierwszej Damie utrzymać nienaganną sylwetkę.

jolanta kwaśniewska: dieta

Jolanta Kwaśniewska uchodzi za prawdziwą ikonę mody.

jolanta kwaśniewska: dieta

Jolanta Kwaśniewska: dieta i sport pozwalają żonie Aleksandra Kwaśniewskiego zachować formę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najmodniejsze buty na lato. 6 modeli, w których zakochały się kobiety
  2. Dominika Gwit niedługo zostanie mamą? Aktorka wyjawiła swoje macierzyńskie plany
  3. Ile lat ma Hanna Lis? Dziennikarka wygląda kilkanaście lat młodziej
  4. Znaki zodiaku i ich przełomowe lata. Sprawdź, w jakim wieku spotka cię coś przełomowego
  5. Nie żyje ceniony polski artysta. Jego prace były wystawiane w galeriach na całym świecie

źródło: fakt.pl