Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 27.05.2020 10:08

Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

jolanta kwaśniewska
fot. screen youtube.com/@przeAmbitniPL

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat pełnienia funkcji Pierwszej Damy potrafiła zaskoczyć niejedną osobę. Była bardzo aktywna, zawsze elegancka i pełna klasy. Teraz, po latach, na jaw wyszedł jej wielki sekret. W niedawno udzielonym wywiadzie dla programu Siła kobiet zdradziła: Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana.

Jolanta Kwaśniewska u boku swego męża, Aleksandra Kwaśniewskiego, reprezentowała Polskę przez 10 lat, od 1995 do 2005 roku. To niezwykłe stanowisko wymaga wielu poświęceń. Była Pierwsza Dama opowiedziała o swoich prawdziwych odczuciach w owym wymagającym czasie.

Jolanta Kwaśniewska wyjawia swój sekret

Jolanta Kwaśniewska należy do kobiet, z których wiele innych chce brać przykład. Zawsze wygląda bowiem bardzo elegancko, adekwatnie do sytuacji i zgodnie z obowiązującymi trendami. Była Pierwsza Dama przyznaje jednak, że w czasach prezydentury bardzo ją to unieszczęśliwiało.

Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana, że ja muszę się ciągle ubierać, że w tych mundurkach spędziłam 10 lat […]. Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham, bo ja dobrze się czuję w takiej sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać – cytuje jej wypowiedź w programie Siła kobiet portal se.pl.

  1. Polacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć
  2. Zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów. Chodzi o nastoletnią córkę Wiśniewskiego
  3. Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Słowa nastolatki wywołują morze łez, ”Chciałbym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham”

Jolanta Kwaśniewska – życie po prezydenturze męża

Powrót do normalności po 10 latach pełnienia funkcji Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej może być naprawdę trudny. Nagle trzeba się wyprowadzić, zaczyna się żyć jak wiele innych ludzi, wracają codzienne obowiązki, ale z drugiej strony – odchodzi ogrom odpowiedzialności. Z pewnością są wady i zalety takiej zmiany.

Jolanta Kwaśniewska już kiedyś opowiedziała o swoich odczuciach po zakończeniu pełnienia funkcji i to zdumiewające, jak proste rzeczy potrafiły stanowić dla niej wyzwanie. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jolanta Kwasniewska

Jolanta Kwaśniewska pełniła funkcję Pierwszej Damy przez 10 lat.

Jolanta Kwaśniewska

Zawsze uchodziła za polską ikonę mody.

jolanta kwaśniewska

Kwaśniewska wciąż pozostaje bardzo aktywna. Często udziela wywiadów i w dalszym ciągu wspiera kobiety. O tym, o co według niej powinny walczyć dziś, dowiecie się na kanale
przeAmbitniPL.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny apel policji. Nie żyje człowiek. Funkcjonariusze potrzebują pomocy
  2. Wiceminister wygadał się o wakacjach Polaków. Jest dobra wiadomość
  3. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  4. TVN przekazał dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
  5. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  6. Antoni Macierewicz będzie w trudnej sytuacji? Rusza pozew Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka

źródło: se.pl