Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska pokazała, jak Maciej Dowbor wyglądał w latach 90'. Internauci padli. "Nie wierzę w to, co widzę"
Michał Fitz
Michał Fitz 01.03.2023 14:18

Joanna Koroniewska pokazała, jak Maciej Dowbor wyglądał w latach 90'. Internauci padli. "Nie wierzę w to, co widzę"

Joanna Koroniewska
KAPiF

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Udowadniają to coraz to kolejnymi filmikami, w których potrafią śmiać się z siebie nawzajem. W ostatnim aktorka pokazała, jak kiedyś wyglądał jej mąż.

Kilka lat temu prezenter zapuścił długie włosy i szpicbródkę, ale jak się okazuje, nie było to jego najbardziej szalone wcielenie.

Jak Maciej Dowbor wyglądał w młodości?

Koroniewska opublikowała filmik, na którym wymownie reaguje na zdjęcia swojego męża z czasów wczesnej dorosłości. Jak się okazuje, Dowbor nosił wtedy podobnie krótkie włosy co teraz, ale w zupełnie innym kolorze!

Na fotkach widać, że zdecydował się na bardzo modny w tamtym okresie żółtawy blond. Wielu młodych chłopaków robiło sobie takie fryzury ze względu na modę, która przyszła ze Stanów Zjednoczonych. Dziś zresztą ta fryzura przechodzi renesans. Całkiem niedawno w podobnych włosach nosił się jeden z najpopularniejszych raperów w kraju, Mata.

Piotr Cugowski i uczestniczka „The Voice of Poland” mają wspólne plany. Muzyk w nocy ogłosił radosne wieści

Joanna Koroniewska nie chciałaby dzieci z takim Maciejem Dowborem

Jeden z napisów pojawiających się na filmiku Koroniewskiej mówi wprost, że gdyby poznała Dowbor w takiej wersji, dzieci by z tego nie było. Sam mąż humorystycznie odpowiada jej, że kredytu we frankach też przynajmniej by nie mieli.

- Czy ktoś może mi wyjaśnić, jakie traumatyczne wydarzenie skłoniło mojego przyszłego męża do zrobienia sobie takiej fryzury?! - dopytuje się aktorka w opisie filmiku.

Fani Koroniewskiej i Dowbora komentują jego fryzurę

W sekcji komentarzy pod postem fani tłumnie reagowali na fryzurę Dowbora. Wielu z nich dzieliło się swoimi, stylizacyjnymi szaleństwami z tamtych lat. Większość zgodnie przyznała, że był to dziwny okres dla mody.

- Robiło się różne głupotki, bo świat był zbyt szary i ponury. A ja jaką miałam trwałą na głowie, jak pudel zwierza się jedna z internautek.

- Nie wierzę w to, co widzę — pisze rozbawiony fan.

- To musiała być jakaś fascynacja Scooterem — zauważa kolejna obserwująca.

- Mi osobiście Maciek bardzo się podobał — stwierdza szczerze następna z komentujących pań.

A wam jak się podoba? 

Zobacz post: