Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jest zapowiedź nowego programu z Dodą! Polsat nie bierze jeńców. Wiemy, kogo wciągnął do "współpracy"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.07.2023 13:03

Jest zapowiedź nowego programu z Dodą! Polsat nie bierze jeńców. Wiemy, kogo wciągnął do "współpracy"

Doda
Zapowiedź nowego programu z Dodą. Fot. KAPiF, instagram.com/polsatofficial

Już jakiś czas temu Doda ogłosiła rozpoczęcie zdjęć do swojego nowego programu rozrywkowego. Fani już zacierają ręce, nie mogą doczekać się, by zobaczyć, jak wyglądają przygotowania wokalistki do trasy koncertowej oraz jak Doda radzi sobie w jej trakcie. Tymczasem Polsat właśnie zdradził kolejne szczegóły dotyczące show, zdecydowali się na odważny krok!

Powstaje nowy program o Dodzie

10 czerwca Doda ogłosiła wspaniałą wiadomość dla wszystkich swoich fanów. Potwierdziła, że rozpoczną się zdjęcia do nowego programu, który pozwoli widzom zgłębić tajniki profesji artystki. “Doda. Dream Show” ma pokazać nie tylko codzienne życie gwiazdy, ale również proces przygotowania do trasy koncertowej. 

Program ma mieć swoją premierę już tej jesieni. Do tego czasu kamery mają towarzyszyć Dodzie przez 4 miesiące, bacznie śledząc każdy jej ruch za kulisami pracy, a także życia prywatnego. Show wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów, którzy liczą na równie ciekawe widowisko jak w programie “Doda. 12 kroków do miłości”. Tymczasem Polsat właśnie zdradził, kto, prócz Dody, będzie odgrywać kluczową rolę podczas kręcenia produkcji…

Policja przyjechała na miejsce wypadku. Gdy otworzyli samochód, zamarli. TO nie było coś czego się spodziewali

Polsat zdradził, kto razem z Dodą będzie współtworzył nowy program

Nagrania do nowego programu Polsatu z Dodą w roli głównej rozpoczęły się już w czerwcu. O show dalej jednak nie wiadomo jest zbyt wiele, stacja najwyraźniej próbuje miarkować informacje, by móc jak najdłużej utrzymać widzów w pełnym napięcia oczekiwaniu. Na profilu stacji na Instagramie właśnie opublikowano zapowiedź “Doda. Dream Show”. Zaskakujące, kto jeszcze będzie miał swój udział w programie!

Nagrania Doda. Dream Show ruszyły. Już od września będziecie mogli zobaczyć nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy, jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show - mówi @pascallitwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu – czytamy na Instargamie prywatnego nadawcy.

Reakcja fanów na nowe show Dody jest podzielona

W komentarzach na Instagramie pod postem Polsatu pojawiło się wiele komentarzy. Opinie fanów są jednak mocno spolaryzowane — możemy spodziewać się, że podobnie będzie to wyglądać w trakcie kręcenia show…

  • Być na widowni programu to marzenie!
  • Nie możemy się doczekać.
  • Bez sensu.
  • Współczuję ludziom, którzy są twoimi fanami – czytamy pod zapowiedzią nowego programu.

Doda to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na polskiej scenie muzycznej, co budzi zarówno zachwyt, jak i niesmak wśród Polaków. W przeszłości artystka zdradziła nawet, że przez internetowy hejt miała poważne problemy i niejednokrotnie przeżyła ciężkie momenty, tak więc decyzja o współuczestnictwie internautów w show jest odważnym krokiem ze strony Polsatu. 

Jesteście ciekawi, jak to wszystko się potoczy?

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji