Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.03.2023 14:19

Jessica z "Rolnika" rozstała się z partnerem. Gdy wyszła od fryzjera ludzie zdębieli

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Jessica z programu "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek reality show Telewizji Polskiej. Niewiarygodne, jak zmieniła się przez te kilka lat.

Jessica Miemiec zaskoczyła fanów swoją niesamowitą metamorfozą. Gwiazda reality show regularnie zamieszcza nowe posty na swoim Instagramie, na których chwali się swoim aktualnym wyglądem.

Jessica była jedną z największych gwiazd programu "Rolnik szuka żony"

Kiedy Jessica pojawiła się w programie “Rolnik szuka żony” miała 24 lata i była uczennicą wrocławskiej szkoły kosmetycznej. Jej pasją był wówczas taniec oraz modelling. Natychmiast zwróciła uwagę internautów swoimi długimi kruczoczarnymi włosami oraz mocnym makijażem.

Jak sama mówiła, szukała wówczas mężczyzny rozsądnego, uczciwego i zabawnego, który potrafiłby czasami być o nią zazdrosny.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

"Rolnik szuka żony": Jessica nie znalazła w programie miłości

Pomimo tego, że Jessica ubiegała się o serce Krzysztofa, los nie okazał się dla nich łaskawy. Po zakończeniu jej przygody z reality show Telewizji Polskiej uczestniczka związała się z 45-letnim Ryszardem, którego zwykła nazywać Ricardo. 

Wydawać by się mogło, że para jest w sobie szalenie zakochana, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz Jessica jest znów singielką i rozgląda się za swoją miłością. Przy okazji zaskoczyła fanów niemałą metamorfozą swojego wyglądu.

Jessica z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą

Teraz gwiazda programu “Rolnik szuka żony” zamieściła nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, Jessica w ogóle nie przypomina już dawnej siebie. Po długich czarnych włosach i mocno pomalowanych czerwonych ustach nie pozostał nawet ślad.

Teraz uczestniczka reality show zaprezentowała się w długich blond lokach. Dodatkowo obecnie stawia na o wiele naturalniejszy makijaż.

Zobacz zdjęcia:

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"