Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Agnieszka z “Rolnik szuka żony” wreszcie pokazała swoją bratnią duszę. To wyjątkowa okazja. Widać, jaka jest szczęśliwa
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.01.2024 18:41

Agnieszka z “Rolnik szuka żony” wreszcie pokazała swoją bratnią duszę. To wyjątkowa okazja. Widać, jaka jest szczęśliwa

Agnieszka "Rolnik szuka żony"
"Rolnik szuka żony" prod. TVP

Programy telewizyjne to jedna z dróg, z której mogą skorzystać aspirujące gwiazdy. Poszukujący miłości rolnicy i rolniczki również doświadczają wzrostu popularności w związku z udziałem w tym niezwykle znanym programie. Jedną z uczestniczek “Rolnik szuka żony” udzielających się w mediach społecznościowych jest niewątpliwie Agnieszka Kwiatkowska, która pragnęła odnaleźć bratnią duszę w 10. edycji show. Choć w programie się nie udało, chyba jednak ma powody do radości?

"Rolnik szuka żony" i popularność uczestników

Ten niezwykle popularny program telewizyjny ma za sobą już 10 edycji i nic nie wskazuje na to, aby Telewizja Polska miała wstrzymać jego emisję. Na szklanych ekranach wystąpiły już dziesiątki rolników i rolniczek i jeszcze więcej kandydatów i kandydatek na potencjalnych partnerów. Format bije rekordy popularności, a fani z ogromnym zaciekawieniem śledzą losy swoich ulubieńców.

To samo dzieje się już po emisji danych serii programu “Rolnik szuka żony”. Wielu uczestników show prowadzi swoje media społecznościowe, na których gromadzi rzesze obserwujących. Stąd też docierają informacje o kolejnych sytuacjach z życia prywatnego osób biorących udział w programie.

”Rolnik szuka żony”: Nicole rozpętała aferę po słowach o ciąży Ani. Teraz znów zabrała głos. Nie tego spodziewali się widzowie Kompletnie zaniemówiliśmy. Dorota z “Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Teraz wygląda jak bliźniaczka znanej aktorki

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" nie próżnuje

Nie inaczej jest w przypadku Agnieszki Kwiatkowskiej, uczestniczki 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Kobieta zgłosiła się do programu w tym samym celu, co większość innych jego bohaterów — aby znaleźć miłość swojego życia. Mieszkanka Biskupca jest właścicielka 17 hektarów ziemi i zajmuje się hodowlą koni. Prowadzi również ośrodek jeździecki, hotel oraz restaurację.

Niestety Agnieszce nie udało się znaleźć bratniej duszy w programie, ale nie zamierza żałować uczestnictwa w nim.

“Niczego nie żałuję. Niczego bym nie zmieniła. Jest to jedno z ważniejszych doświadczeń w moim życiu. Ich oczami zobaczyłam siebie jako kobietę bardzo konkretną i zdecydowaną”

- stwierdziła Agnieszka Kwiatkowska w finałowym odcinku programu “Rolnik szuka żony”.

Rolniczka zyskała jednak inne korzyści związane z uczestnictwem w programie, jedną z nich jest popularność. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 40 tysięcy obserwatorów.

ZOBACZ TEŻ: "Ciężarówka wpadła do rowu". Koszmarna passa w rodzinie Bardowskich? Właśnie uderzyły wieści

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" kipi szczęściem

Niedawno media obiegła wiadomość, że Agnieszka spotyka się z kimś nowym. Rolniczka, udzielając wywiadu portalowi “Party.pl”, zdradziła, że od pewnego czasu randkuje z pewnym tajemniczym mężczyzną. Choć nie zamierza jeszcze dzielić się szczegółami tej znajomości, trzeba zauważyć, że na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych wygląda na naprawdę szczęśliwą

Nie ulega wątpliwości, że powodów do radości jest więcej. Świadczy o tym ostatnia publikacja Agnieszki Kwiatkowskiej na relacji w serwisie Instagram. Oczom internautów ukazała się składanka filmików i fotografii z przyjaciółką rolniczki. W tle uracza nas piosenka Cleo i Dawida Kwiatkowskiego — Bratnie Dusze. Chyba rzeczywiście kobiety są ze sobą bardzo blisko!

Źródło: plotek.pl, teleshow.wp.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!