Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarek z "Chłopaków do wzięcia" właśnie ogłosił, co zamierza zrobić. Fani w szoku: "Są chyba jakieś granice"
Michał Fitz
Michał Fitz 08.03.2023 13:12

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" właśnie ogłosił, co zamierza zrobić. Fani w szoku: "Są chyba jakieś granice"

Chłopaki do wzięcia
Youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia

Jarek Merger to prawdopodobnie najpopularniejszy bohater programu „Chłopaki do wzięcia”. Swoją karierę rozwija też w sieci. Ma świadomość tego, ile ludzi go śledzi. Mało tego, zdecydował się dla nich przygotować pamiątki.

Ci, którzy liczyli tylko na zdjęcie z Jarkiem, teraz mogą dostać coś znacznie lepszego, a przy tym praktycznego.

"Chłopaki do wzięcia": Co Jarek ma dla fanów?

Jarek od dawna nie ukrywa, że spotkania z fanami są dla niego miłe. W swoich filmikach zachęca ludzi, by nie wstydzili się i podchodzili do niego. Teraz ma dla tych śmiałków wyjątkowy prezent. 

Tym jest konkretnie otwieracz do butelek z jego wizerunkiem. Ma kształt dysku. Z zewnątrz nadrukowano jego twarz i dodano podpis „Jarek”. Mało tego, ma też magnez, przez co można go przyczepić na lodówkę. Bohater show nie wytłumaczył dokładnie, czy zamierza je sprzedawać, ale zaznaczył, że odwiedzającym po prostu go wręczy.

Zdjęcia ujawniły, w jakich warunkach mieszkają Marta i Paweł z "Rolnika". Jedna rzecz zadziwia

"Chłopaki do wzięcia": Jarek nie chce na tym poprzestawać

W tym samym filmiku Jarek przyznał, że jego plany dotyczące pamiątek są ambitniejsze, a na samych otwieraczach nie chce poprzestawać. Wspomniał również o potencjalnych brelokach. To jednak nie one mogą okazać się hitem.

Największą gratką dla fanów Jarka będą z pewnością puzzle z jego wizerunkiem, o których również napomknął. Póki co jednak do realizacji tego pomysłu jeszcze daleko. Niewykluczone jednak, że za kilka miesięcy będzie można wejść w ich posiadanie.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek krytykowany

Jarek jest postacią niezwykle pozytywną, choć regularnie mierzy się z krytyką i hejtem. Również w przypadku ogłoszenia prezentu pod jego adresem spłynęły nieprzychylne komentarze. Niektórzy wyśmiewają jego pomysł. Inni sugerują kolejne pamiątki, pisząc w sposób, który wyśmiewa jego wadę wymowy.

- Puzzle z Twoim wizerunkiem? Jaruś opanuj się, są chyba jakieś granice tego szaleństwapisze jedna z internautek.

- Zrób “czypinki” jeszcze i “czetykacz” do zlewu — czytamy w kolejnym komentarzu.

Zobacz zdjęcie:

Jarek Mergner zrzut.JPG
youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik