Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iza Krzan zgasiła Norbiego na wizji. Złapał ją za rękę, jego reakcja mówi wszystko
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.03.2023 19:00

Iza Krzan zgasiła Norbiego na wizji. Złapał ją za rękę, jego reakcja mówi wszystko

Iza Krzan
fot. KAPiF

Nie każdy wie, że “Norbi” już trzykrotnie brał ślub. Piosenkarzowi i prezenterowi żartobliwie wypomniała to Iza Krzan na wizji programu “Koło fortuny”. Spotkało się to z pozytywnym odbiorem fanów obecnych na nagraniach.

Była modelka wbiła szpilkę swojemu koledze z pracy podczas dyskusji z jedną z uczestniczek programu. “Norbi” był zaszokowany gdy usłyszał te słowa.

Iza Krzan żartuje z Norbiego

Duet już od wielu odcinków wspólnie prowadzi telewizyjne show. Nie popadają jednak w rutynę. W piątej rundzie jednego z ostatnich odcinków uczestniczka programu - Kasia ucięła sobie pogawędkę z duetem prowadzących.

Jest ona organizatorką imprez okolicznościowych w Trójmieście. Z racji tego czym się zajmuje Krzan i “Norbi” zaczęli zastanawiać się, czy nie otrzymają zaproszenia na którąś z nich. 

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł

Iza Krzan złośliwie komentuje życie uczuciowe Norbiego

Uczestniczka nawiązała do życia osobistego muzyka. Jest on już po trzech ślubach, a ostatni miał miejsce 7 lat temu. Kasia powiedziała, że “Norbiemu” to już raczej nie grozi, ale może wyprawić weselę Izie Krzan.

Te słowa spotkały się z dużym zaskoczeniem prowadzących i Dudziak chciał pociągnąć temat dalej, jednak w osłupienie wprawił go komentarz koleżanki z pracy. Krzan wypaliła, że “Norbi” jest już po trzech weselach, to może niedługo czeka go czwarte.

Iza Krzan w kłopotliwej sytuacji

Prowadzący chwycił ją za rękę i zaczął protestować. Krzan szybko się zreflektowała i pozdrowiła aktualną żonę muzyka - Marzenę Chełmińską.

Ta z pozoru błaha sytuacja pokazuje jednak, że w produkcji Telewizji Polskiej panuje dobra i luźna atmosfera. Kto z nas nie spotkał się z niegroźnymi docinkami w pracy, które tak naprawdę wzbudzają sympatię.

Izabella Krzan
fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl

Tagi: Iza Krzan
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16