Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie podano tragiczne informacje. Przepiękna gwiazda zgwałcona i spalona
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 16.09.2020 23:40

Właśnie podano tragiczne informacje. Przepiękna gwiazda zgwałcona i spalona

fot. facebook.com/susie zhao

Informacje, które obiegły media, poraziły wszystkich. Nie żyje znana gwiazda, która zginęła w wyniku okrutnego przestępstwa seksualnego. Ujawniono szczegóły tego tragicznego zdarzenia. Sprawca stanął przed sądem.

Informacje o śmierci znanej gwiazdy wstrząsnęły światem show-biznesu. Przyczyna jej śmierci poraża. Została zgwałcona, a później spalona żywcem. Media podały zatrważające szczegóły morderstwa, którego dokonano ze szczególnym okrucieństwem. Schwytano sprawcę.

Informacje o śmierci Susie Zhao obiegły świat

Susie Zhao była słynną międzynarodową pokerzystką. Portal dailymail.co.uk wykazał, że dzięki swojemu wielkiemu talentowi wygrała w swoim życiu aż 224 671 dolarów. Śledztwo wykazało, że ostatni raz była widziana u swojej mamy w domu 12 lipca. Następnego dnia jej spalone szczątki znaleziono w lesie.

Jak wykazało śledztwo, śmierci dziewczyny jest prawdopodobnie winny 60-letni Jeffrey Morris, który był wcześniej karany za przestępstwa seksualne. W dniu morderstwa 60-latek kontaktował się z ofiarą, kilkanaście razy telefonicznie. Fox 2 Detroit poinformowało, że ekspertyza wykazała wstrząsające szczegóły ostatnich chwil pokerzystki.

  1. Poznajecie blondynkę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy
  2. „Wiadomości” nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  3. 7-latka błaga już tylko o śmierć. Powód rozbija serce na drobne kawałeczki, a łzy same napływają do oczu

Gwałt a później morderstwo

Zastępca lekarza sądowego, dr Andrew Hanosh przedstawiła, że w chwili śmierci kobieta miała spalone 90 % ciała. W płucach wykazano obecność dymu i sadzy, co nasuwa wniosek, że w chwili podpalenia ofiara żyła. Dalsza ekspertyza wykazała, że narządy rodne kobiety były poturbowane w wyniku uderzenia jakimś dużym przedmiotem.

31 lipca aresztowano Morrisa, mając przeciwko niemu szereg dowodów. Oprócz bilingów są nagrania z monitoringu, gdzie miał razem ze swoją ofiarą wynajęty pokój. Umiejscowiony w pobliżu obszar rekreacyjny Pontiac Lake w hrabstwie Oakland, był miejscem podpalenia ciała kobiety. W samochodzie mężczyzny znaleziono kij bejsbolowy i zaplamione krwią prześcieradła. Pomimo walki adwokata oskarżonego, sąd stwierdził, że są wystarczające dowody, by rozpocząć proces.

ZOBACZ ZDJĘCIE: