Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. Z nimi na pewno nie będziesz się nudzić
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 02.09.2019 13:45

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. Z nimi na pewno nie będziesz się nudzić

imiona
unsplash.com Toa Heftiba

Imiona zawsze były uważane za niosące za sobą znaczenie, a nawet swojego rodzaju moc magiczną. Często mamy intuicyjną preferencję co do pewnych imion. Dowiedz się, co imię mówi o twoim partnerze. Jakim tak naprawdę jest kochankiem?

W tradycjach ludowych do imion przywiązywano dużo większą wagę, niż robi się to obecnie. Według wielu dawnych zwyczajów, znając czyjeś prawdziwie imię, mogliśmy zyskać nad nim kontrolę. Wedle tradycji skandynawskich niektóre potwory mogły być pokonane właśnie przez przywołanie ich imienia. Wszystkim chyba znana jest baśń o Rumpelsztyku, z którym zerwanie umowy możliwe było tylko w ten sposób. A jak do imion podchodzimy obecnie? Zobacz, które męskie imiona noszą najlepsi kochankowie!

Imiona o szczególnej mocy

Antoni

Imię to pochodzi od rodu rzymskich Antoniuszy i oznacza kogoś wspaniałego, doskonałego. Antoni zarówno w życiu, jak i jako kochanek nie jest agresywny, ale konsekwentnie zmierza do celu. Czasami bywa nieśmiały i ciężko mu się otworzyć, ale w głębi duszy jest sentymentalny i wierny aż po grób.

Cyprian

Jest szczery do bólu, przez co może wydawać się niewrażliwy, ale w rzeczywistości jest człowiekiem uczciwym. Bywa porywczy, dziki jako kochanek. Niemniej bezbrzeżnie oddany ukochanym osobom. Jeśli znasz go dobrze, docenisz, że bezpośredniość wykorzystuje do otwartej komunikacji, więc zawsze świetnie zna twoje potrzeby.

Damian

Pełen pasji i nowych pomysłów. W związku jest trudny, zaborczy i despotyczny, ale krótkie znajomości z nim pozostawiają piękne wspomnienia. Trzeba jednak uważnie wypatrywać czerwonych flag, bo ma skłonność do uciekania w uzależnienia. Nie znosi nudy, więc któregoś dnia możesz zorientować się, że zniknął z twojego życia.

Edward

Na początku będzie wydawał się skryty i niesympatyczny. Przyzwyczajony do nieomylności, ma problem z przyznaniem się do błędu. Bywa wybuchowy, ale jako kochanek zaskakuje delikatnością i wrażliwością. Kiedy zaangażuje się w związek, poświęca mu całe swoje życie. Czasami nazbyt emocjonalny.

Jakub

Przeciwieństwo Edwarda. Uczucia okazuje bardzo otwarcie, jest pełen pasji. Zna cię najlepiej i nigdy się nie poddaje. Nauczy cię wszystkiego o swoich pasjach. Twoi rodzice na pewno go uwielbiają, wie jak przekonać do siebie każdego. Uważaj tylko, bo może okazać się, że mylnie ulokował swoje uczucia.

Imię może wskazać nam kierunek interpretacji zachowań naszego partnera. Musimy jednak pamiętać, że to na nas spoczywa konieczność oceny jego rzeczywistego zachowania. Nie zapominajmy także, że komunikacja to klucz do każdej zdrowej relacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

imiona

Dokładnie prześwietlamy znaczenie, jakie mają imiona tych mężczyzn.

imiona

Który z nich jest najlepszym kochankiem?

imiona

Który z nich najbardziej cię zaskoczy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania