Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Damian: „U kobiety liczą się trzy konkretne cechy: płodność, szacunek, posłuszeństwo”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 22.10.2020 21:00

Damian: „U kobiety liczą się trzy konkretne cechy: płodność, szacunek, posłuszeństwo”

partnerka
fot. albertdera, unsplash.com

Partnerka idealna nie powinna zdradzać, studiować, za to powinna być uległa i rodzić dzieci? Takie wymagania przedstawia Damian, w rozmowie z portalem msn.com. Ma 29 lat i bierze udział w chrześcijańskim speed-datingu. Czy jego wymagania względem partnerki są czysto subiektywne, a może większość polskich facetów uważa podobnie?

Speed dating to sposób dla tych osób, którym Tinder nie wystarcza. „Na spotkaniu jest, powiedzmy, 20 kobiet i 20 mężczyzn. Z każdym masz kilka minut rozmowy. Siadasz, witasz się i gadasz. Przechodzisz dalej. Na kartce zaznaczasz, kto ci się spodobał. Jeśli ta druga osoba zaznaczy ciebie, dostajecie do siebie numery, możecie się kontaktować” tłumaczy Marcin Mariuszowi Sepioło z portalu msn.com.

Jakie kobiety podobają się mężczyznom?

Mężczyznom podobają się kobiety szczupłe, wierzące, ale bez przesady, bez ambicji i „parcia na ślub” no i jeszcze koniecznie, żeby chciały jemu, obcemu człowiekowi, powiedzieć gdzie mieszkają. Takie przynajmniej wymagania ma Damian. Najwyraźniej, jego partnerka będzie musiała też być kobietą cierpliwą.

Damian chodzi na chrześcijańskie speed datingi. Dlaczego właściwie, tego nie tłumaczy. A przydałoby się, bo ciężko zrozumieć jego motywacje. „Pani, która powinna zostać zakonnicą” mówi o jednej z poznanych kobiet. „Ciśnienie na ślub” mu przeszkadza. Jego partnerka absolutnie nie może też chcieć zachować czystości przedmałżeńskiej.

Według Damiana, jego poprzednia partnerka „nie była osobą uduchowioną, raczej zindoktrynowaną polską katolicką tradycją”. Damianowi radzilibyśmy zastanowić się, czy on sam na pewno poszukuje kobiety wierzącej, czy po prostu wyznającej „tradycyjne” wartości.

  1. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend
  2. Wiadomość z ostatniej chwili. Ujawniono co się stanie ze wszystkimi szkołami, nieoficjalne doniesienia
  3. Pierwsze zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala. Wiadomo, jak przechodzi koronawirusa

Jakie cechy mężczyźni cenią u kobiet najbardziej?

Mężczyźni u kobiet cenią: płodność, szacunek, posłuszeństwo. Przynajmniej według Damiana. Poza tym nie może „być modnisią”, musi tolerować laktozę i gluten, nie może lubić koni, a jak lubi psy to dobrze. Podobno świadczy to o silnej osobowości. Ciężko stwierdzić, dlaczego to się Damianowi podoba, skoro jego wymarzona partnerka to taka, która mu będzie rodzić dzieci, sprzątać w domu i niczym się absolutnie nie interesować.

Za każdym razem, kiedy natykamy się na kogoś takiego jak Damian, kto stawia listę wymagań wziętych chyba z amerykańskich reklam z lat 50., ciężko potem odzyskać wiarę w ludzi. Trzeba być jednak dobrej myśli i nigdy przenigdy nie podawać swojego adresu na pierwszym spotkaniu, szczególnie nie takim Damianom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

partnerka

Speed dating dla katolików. Jedno z wymagań — nie przestrzegaj zasad swojej wiary.

partnerka

Może być sposobem na poznanie ciekawych ludzi. Niestety, można trafić też na Damiana.

partnerka

Niestety, mężczyzn przekonanych o tym, że są Alfą i Omegą, ciężko wyprowadzić z błędu. Można ich natomiast unikać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koniec z kolejkami w sklepach. Nowe rozwiązanie znacznie ułatwi zakupy podczas pandemii
  2. Polski rząd zrezygnował. Odwołali konferencję: „Nawet nie jest potrzebna decyzja”. Sytuacja w kraju robi się coraz bardziej poważna dla Polaków i turystów
  3. DGP: Eksperci wyliczyli, ile Polaków naprawdę choruje na koronawirusa. Porażające liczby
  4. Odwołają Boże Narodzenie 2020? Biuro Świętego Mikołaja wydało oświadczenie
  5. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział prawdziwą rewolucję. Chodzi o zmianę dot. maseczkę ochronnych
  6. Postanowił sprawdzić, ile otrzyma za stare monety dziadka. Gdy się dowiedział, oniemiał – wielka kwota
  7. Piła codziennie sok z kiszonej kapusty, już po 5 dniach zauważyła zdumiewającą różnice. Zniknęła najgorsza dolegliwość

źródła: msn.com

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji