Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej były partner, poinformowała o śmierci Jacka Brzosko
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.06.2023 11:13

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej były partner, poinformowała o śmierci Jacka Brzosko

Hanna Śleszyńska
fot. KAPiF, canva/41330, pixabay

Hanna Śleszyńska pożegnała partnera, Jacka Brzosko. Łyżwiarz, a później przedsiębiorca był z nią związany w latach 2005-2019. Aktorka pożegnała go za pośrednictwem mediów społecznościowych.

O śmierci mężczyzny poinformowała między innymi jego siostra, Agata Brzosko. 

Hanna Śleszyńska pożegnała Jacka Brzosko

Hanna Śleszyńska pożegnała byłego partnera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie, któremu towarzyszył podpis: 

– Jacek, takiego Cię zapamiętam… Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia…Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy – czytamy w poście. 

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Hanna Śleszyńska pożegnała Jacka Brzosko. Wsparli ja fani

Pod postem Hanny Śleszyńskiej, w którym pożegnała Jacka Brzosko można zobaczyć liczne komentarze fanów, którzy wspierają ja w tych trudnych chwilach:

– Nie mogę się pogodzić z Jego odejściem.

– Jacula, strasznie przykro, wyrazy współczucia.

– Bardzo mi przykro :(((( – czytamy.

Hanna Śleszyńska pożegnała Jacka Brzosko. Para rozstała się w zgodzie

Jacek Brzosko był łyżwiarzem figurowym. Po zakończeniu sportowej kariery zajął się biznesem i pracował w firmie odpowiedzialnej za stan lodowisk w Polsce. W 2005 roku stworzył związek z aktorką Hanną Śleszyńską. Para przez pewien czas była nawet zaręczona. W 2019 roku mężczyzna potwierdził jednak ich rozstanie. Zgodnie z wypowiedziami obojga, rozstali się w zgodzie, a w koniec ich związku nie były zamieszane osoby trzecie. 

Źródło: Plejada

Tagi: śmierć
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny