Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michel Moran pokazał zjawiskową córkę o rzadko widywanej urodzie. Ma niespotykane w Polsce imię, wiemy czym się zajmuje
Michał Fitz
Michał Fitz 04.06.2023 19:20

Michel Moran pokazał zjawiskową córkę o rzadko widywanej urodzie. Ma niespotykane w Polsce imię, wiemy czym się zajmuje

Michel Moran
instagram.com/michelmoran_official

Michel Moran zyskał ogólnopolską popularność za sprawą swojej obecności w programie “Master Chef”. Sympatyczny Francuz nie zrobił z siebie jednak przesadnego celebryty, dlatego o nim i jego rodzinie nie było za wiele wiadomo. Jak się okazuje, ma dwoje dzieci.

Te dziś są już dorosłe. Jego syn imponuje pracowitością, za to córka zachwyca swoją urodą.

Michel Moran - córka

Córka Michela Morana ma na imię Solene. Choć na pewno miała taką możliwość, nie zdecydowała się prowadzić życia w Polsce. Studiowała we francuskim mieście Lyon. Według różnych mediów uczyła się zarówno na prawie, jak i na psychologii.

Restaurator z czystym sumieniem, bez ojcowskiej subiektywności może powiedzieć, że ma piękną i zgrabną córkę. Ta od listopada zeszłego roku jest w szczęśliwym małżeństwie. Niewykluczone więc, że Moran niedługo doczeka się wnuków.

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Michel Moran - syn

Jeszcze inną ścieżkę rozwoju wybrał syn restauratora, Andrea. Ten zdecydował się na prowadzenie własnej farmy. Uprawia tam nie tylko różnego rodzaju rośliny, ale także zajmuje się bydłem. Jak w mediach społecznościowych wspominał jego ojciec, młody mężczyzna bardzo ciężko pracuje.

Choć Andrea nie poszedł w ślady ojca i nie przejmie po nim gastronomicznego dziedzictwa, Michel jest z niego bardzo dumny. Na Instagramie podkreślał, że cieszy się z tego, że syn realizuje się w tym, co lubi robić.

Michel Moran z dziećmi

Kilka dni temu z okazji Dnia Dziecka Michel Moran opublikował fotografię z dwójką swoich pociech. Na fotce wszyscy są niezwykle weseli. Widać, że miło spędzili ze sobą czas. Restaurator w opisie podkreślił, że niezależnie od wieku, zawsze będą to jego dzieci. Na koniec szczerze wyznał im miłość.

- Kocham was Solene i Andrea! - wyznał wprost Moran.

Zobacz post:

Tagi: master chef
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz