Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdy „The Voice” w mocnych słowach o Kukizie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.08.2021 13:06

Gwiazdy „The Voice” w mocnych słowach o Kukizie

Paweł Kukiz
fot. Facebook @PawełKukiz

Program „The Voice of Poland” jest tak popularny między innymi dzięki charyzmatycznym, znanym jurorom. W najnowszej edycji pojawią się między innymi: Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Gwiazdy świata muzyki wypowiedziały się ostro o Kukizie.

„The Voice of Poland” od lat bije rekordy oglądalności. Widzów przyciągają między innymi znane nazwiska artystów, występujących w roli trenerów uczestników programu. Zawsze są to słynne, bezkompromisowe postacie. Nic dziwnego, że kiedy dziennikarka spytała ich o opinię na temat Pawła Kukiza, nie przebierali w słowach.

Paweł Kukiz naraził się wielu Polakom po tym, jak swoim głosem wsparł w sejmie nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, tzw. Lex TVN. Od tego czasu na jego temat wypowiedziało się wiele postaci ze świata polityki, sztuki i mediów. Teraz przyszła kolej na gwiazdy „The Voice”.

Jurorzy „The Voice of Poland” o Kukizie

Jastrząb Post spytał jurorów programu TVP2, co sądzą o głosowaniu Kukiza. Odpowiedzi nie pozostawiają żadnych wątpliwości:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Baron powiedział ogólnikowo, że wolał Pawła Kukiza jako wokalistę i muzyka. Tomson był bardziej bezpośredni — ze znaczącym uśmiechem powiedział:

Paweł Kukiz sam określił, jak trzeba określać Pawła Kukiza jako polityka. Więc sami sobie przeczytajcie i określajcie rzeczy po imieniu.

Sylwia Grzeszczak wyraziła nadzieję, że politycy, wyrażając swoje zdanie, będą się wypowiadać mądrze, w celu niesienia dobra i odpowiedniej energii, a nie zła.

Marek Piekarczyk był najbardziej ostrożny w słowach, przyznał, że nie wie, czemu dokładnie Kukiz „dał plamę”, ale podkreślił, jak bardzo różni się scena polityczna od muzycznej:

– Nie da się być politykiem i artystą. Nie ma takiej możliwości. To jest całkiem inny sposób mówienia.

Całość rozmowy można obejrzeć tutaj:

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała