Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 17 kg. Zamurowało nas, inna osoba
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 13.07.2023 18:59

Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 17 kg. Zamurowało nas, inna osoba

Oliwia ŚOPW
fot. kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 17 kilogramó

Oliwia Ciesiółka zyskała dużą rozpoznawalność dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Przekuła to na późniejszy sukces i aktualnie jest influencerką w mediach społecznościowych. To właśnie w tym miejscu pokazała swoim fanom efekty metamorfozy, dzięki której zrzuciła aż 17 kilogramów. Trzeba przyznać, że wygląda jak zupełnie inna osoba i trudno jest oderwać od niej wzrok.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwiodła się z mężem

Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku byli sceptyczni wobec małżeństwa Oliwii z Łukaszem. W końcu para zdecydowała się na to, aby kontynuować swoją relację poza kamerami. Doczekali się nawet dziecka.

Ostatecznie ich uczucie nie przetrwało i wszystko zakończyło się rozwodem. Początkowo myślano, że rozstali się w przyjacielskich stosunkach, jednak w zeszłym roku wywołali niemały skandal.

Grabarz opowiedział o pogrzebie, na który nikt nie przyszedł. Ujawnił, kogo pochowali. Wstrząsające szczegóły

Zadziwiająca metamorfoza Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kością niezgody było spotykanie się Łukasza z ich wspólnym dzieckiem. Jednak po groźbie skierowania tego na drogę sądową, sprawa ucichła. Oliwia postanowiła skupić się na sobie i promuje zdrowy tryb życia w mediach społecznościowych.

Efekty jej zmiany widać od razu. Ogłosiła na swoim Instagramie, że schudła 17 kilogramów. Dołączyła do tego kilka zdjęć w stroju kąpielowym, aby zaprezentować efekt przed i po metamorfozie.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" działa w mediach społecznościowych

Profil Oliwii na Instagramie śledzi ponad 222 tysiące osób. Śmiało można więc powiedzieć, że motywuje ona do działania blisko ćwierć miliona osób. Dodaje dużo zdjęć z sesji, ale stara się nie pokazywać swojego syna.

Gwiazda programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" działa także na Tik Toku. Tam śledzi ją znacznie mniej osób, ale wydaje się, że kwestią czasu jest aż tam również uzbiera pokaźne grono fanów. Na tej platformie opublikowała filmik ze swojej metamorfozy i zbiera bardzo pozytywne opinie wśród internautów, którzy nie mogą wyjść z podziwu, jak dobrze wygląda Oliwia.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?