Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęła informacja, kto padnie ofiarą fali zwolnień w TVP. W komentarzach aż wrze. Popek, Ogórek i Nowakowska wtrącają swoje trzy grosze
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.12.2023 10:15

Gruchnęła informacja, kto padnie ofiarą fali zwolnień w TVP. W komentarzach aż wrze. Popek, Ogórek i Nowakowska wtrącają swoje trzy grosze

TVP czekają wielkie zmiany?, fot. KAPiF
TVP czekają wielkie zmiany?, fot. KAPiF

Po wyborach parlamentarnych gruchnęła wiadomość, że Telewizję Polską czekają duże zmiany. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zapowiadana rewolucja może być tuż za rogiem.

TVP czekają wielkie zmiany?

Portal „Plotek” dotarł do informacji o wielkich zmianach kadrowych, jakie czekają TVP. Wcześniej media obiegły już wieści o nadchodzącym pożegnaniu Danuty Holeckiej z programem „Wiadomości”, ale wygląda na to, że to nie jedyna gwiazda, która wkrótce pożegna się z posadą. Jak przekazał portal „Plotek”, w grupie zwolnionych mają znaleźć się między innymi: Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek.

Wkrótce z pracą w TVP żegna się Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Anna Popek, Tomasz Wolny, Jacek Łęski i Magdalena Ogórek. Oni za bardzo kojarzyli się ze starą władzą i Jackiem Kurskim czy Mateuszem Matyszkowiczem. Teraz czas na nowe rozdanie – przekazał portalowi jego informator.

Maciej Orłoś ostro o TVP. Nie pozostawił na stacji suchej nitki! W komentarzach aż wrze Nie mogli tego zachować dla siebie. Maciej Kurzajewski ogłosił to na wizji. Gratulacje płyną z całej Polski

Małgorzata Opczowska i Anna Popek odniosły się do medialnych doniesień o nadchodzącym zwolnieniu z TVP

Część prezenterek wymienionych na liście rzekomych osób do zwolnienia odniosła się do medialnych doniesień. Małgorzata Opczowska, która w ostatnich latach prowadziła program „Pytanie na śniadanie”, powiedziała „Plotkowi”, że nic nie wie na temat swojego rzekomego zwolnienia.

Nic o tym nie wiem. Na pewno się nigdzie nie wybieram. 

Anna Popek wypowiedziała się w podobnym tonie. W rozmowie z „Pudelkiem” zapewniła także, że wciąż jest pracownicą Telewizji Polskiej:

Nic mi o tej sprawie nie wiadomo. Jestem pracownikiem TVP.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje gwiazda TVP. Słynna „Chmurka” była ikoną stacji. Takich specjalistów już nie będzie

Ida Nowakowska i Magdalena Ogórek odniosły się do medialnych doniesień o nadchodzącym zwolnieniu z TVP

Ida Nowakowska zarzuciła z kolei, że takie plotki mają na celu jedynie działanie na szkodę Telewizji Polskiej

Nie planuję i nikt nie ma takich planów. Takie plotki są tylko próbą destabilizacji TVP – powiedziała „Pudelkowi”. 

Także Magdalena Ogórek zapewniła, że jej posada jest bezpieczna i nigdzie się nie wybiera. 

Nigdzie się nie wybieram. Jedynie do Rzymu – powiedziała portalowi „Pudelek”.

Źródło: Pudelek, Plotek

Tagi: tvp
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?