Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grała Malwinę Florek w "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz wypiękniała, mimo upływu lat wygląda na jeszcze młodszą
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 31.03.2023 14:18

Grała Malwinę Florek w "Pierwszej miłości". Agnieszka Wielgosz wypiękniała, mimo upływu lat wygląda na jeszcze młodszą

Agnieszka Wielgosz, Pierwsza miłość
fot. Youtube/@pierwszamiloscpromo

Agnieszka Wielgosz to aktorka filmowa i teatralna. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola niepokornej Malwiny Florek w serialu “Pierwsza miłość”. Dziś pomimo upływu lat wciąż wygląda zjawiskowo i wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał.

Wielgosz ma 50 lat. W produkcji Polsatu grała od 2010 roku. Poza tym pojawiała się także w innych kultowych już serialach jak “M jak miłość”, czy “Ojciec Mateusz”, ale były to głównie epizodyczne role.

Agnieszka Wielgosz w serialu "Pierwsza miłość"

W swojej najsłynniejszej roli Wielgosz grała Malwinę. Prowadziła sklep spożywczy w Wadlewie, jednak jej życie nabrało sporego kolorytu. Bardzo popularną sceną z jej udziałem jest bójka w barze, gdzie w ogóle nie przejmowała się obecnością znacznie silniejszych od siebie mężczyzn.

Ostatnią poważniejszą rolą filmową w życiu aktorki był udział w produkcji Tomasza Mandesa pt. “The End”. Film opowiada o aktorach, którzy dostali ciekawą propozycję w czasie pandemii i zdecydowali się z niej skorzystać pomimo tego, że była ona daleka od ich zawodowych marzeń.

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

Agnieszka Wielgosz prywatnie

Wielgosz ma dwójkę dzieci. Ojcem córki Mileny jest jej były mąż - Tomasz Malinowski. Syn Maurycy urodził się jeszcze podczas poprzedniego związku aktorki. Z Malinowskim rozwiedli się w 2016 roku. 

Aktualnie Wielgosz zajmuje się przede wszystkim grą w spektaklach teatralnych. Można ją spotkać na deskach dwóch warszawskich teatrów - “Kamienica” oraz "Capitol”. Niedawno brała udział w 14. urodzinach drugiego z wymienionych teatrów.

Agnieszka Wielgosz na premierze "Kochanie zrób mi dziecko"

Kilka dni temu Wielgosz pojawiła się na premierze spektaklu "Kochanie zrób mi dziecko" w teatrze “Kamienica”. Tam zapozowała fotoreporterom na ściance. 

Trzeba przyznać, że mimo że za kilka miesięcy aktorka skończy 51 lat, to w ogóle na to nie wygląda. Wielgosz jest w świetnej formie i dalej wygląd jak za czasów „Malwiny”. Ciekawe, jaki jest sekret jej wiecznej młodości?

Agnieszka Wielgosz
fot. KAPiF
Agnieszka Wielgosz
fot. KAPiF

Źródło: superseriale.se.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"