Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gosia Andrzejewicz poprosiła fanów o wsparcie działalności, choć gra dziesiątki koncertów rocznie. Aż trudno uwierzyć, że tak to wyjaśniła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.01.2024 12:47

Gosia Andrzejewicz poprosiła fanów o wsparcie działalności, choć gra dziesiątki koncertów rocznie. Aż trudno uwierzyć, że tak to wyjaśniła

Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz tłumaczy, dlaczego poprosiła fanów o wsparcie. Fot. KAPiF

Gosia Andrzejewicz jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych artystek na polskiej scenie muzycznej. W ubiegłym roku wokalistka wypuściła kilka nowych piosenek, a swoje największe przeboje regularnie prezentowała przed publicznością na licznych koncertach. Niespodziewanie w jej mediach społecznościowych ukazał się zaskakujący komunikat — gwiazda poprosiła fanów o wsparcie finansowe. Część z nich zaczęła się obawiać, czy nie zaczęło brakować jej środków do życia. Gosia Andrzejewicz właśnie wypowiedziała się na ten temat, by uciąć dalsze spekulacje.

Niepokojące doniesienia o Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz zasłynęła w polskiej branży muzycznej w 2004 roku, gdy wydawała niezależnie płytę zatytułowaną “Gosia Andrzejewicz”. Od tego czasu jej kariera zaczęła błyskawicznie się rozwijać. Jej przeboje takie jak “Pozwól żyć”, “Trochę ciepła" czy “Lustro” do dziś są chętnie słuchane przez pokolenia. Oprócz wypuszczenia wielu hitów gwiazda kilkukrotnie wzięła również udział w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Współpracowała również z wieloma popularnymi artystami.

Choć jeszcze jakiś czas temu kariera Gosi Andrzejewicz nieco spowolniła, przez ostatni rok cała Polska ponownie usłyszała o wokalistce, która podbiła scenę licznymi koncertami i występami na największych imprezach muzycznych. Mimo to w mediach właśnie gruchnęła wiadomość, że założyła w internecie zbiórkę, na którą fani mogą wpłacać dowolną kwotę. O co dokładnie chodzi?

Tylko u nas: Przyłapali Gosię Andrzejewicz w salonie sukien ślubnych. Menadżer gwiazdy przerwał milczenie Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować

Gosia Andrzejewicz zachęca do wspierania jej działaności

Gosię Andrzejewicz na Instagramie obserwuje niemal 50 tys. internautów. Gwiazda regularnie publikuje na swoim profilu kadry, które ukazują kulisy jej pracy, ale nie brakuje na nim również prywatnych zdjęć artystki, która w ostatnim czasie pokazała choćby, jak mijają jej urodziny. Tymczasem do jednego z jej nowych postów został dodany zaskakujący opis. Gosia Andrzejewicz zachęca w nim do wspierania jej twórczości oraz linkuje strony, na których fani mogą wpłacić na jej konto dowolną kwotę. Część z nich zaczęła spekulować, że wokalistce zaczęło brakować funduszy:

Dlaczego mamy wpłacać pieniądze? Brakuje ci ich? – czytamy głosy krytyki.

Ponieważ wpis artystki spotkał się z kontrowersjami, ta właśnie postanowiła wytłumaczyć, dlaczego zdecydowała się na zbieranie pieniędzy od internetowych darczyńców. 

Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz tłumaczy, dlaczego poprosiła fanów o wsparcie. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Gosia Andrzejewicz marzyła o tym od 15 lat. Właśnie przekazała radosne wieści. Tak mogła spędzić Sylwestra

Gosia Andrzejewicz tłumaczy, dlaczego poprosiła fanów o wsparcie

W ostatnim czasie wielu artystów, którzy zaistnieli w mediach społecznościowych, zdecydowało się na rozszerzenie swojej działalności o materialne aspekty. W sieci można znaleźć mnóstwo narzędzi oraz aplikacji, które umożliwiają zbieranie od fanów dobrowolnych kwot pieniędzy. Jest to forma wsparcia oraz wyrazów podziękowania dla danej osoby za jej pracę artystyczną. Okazuje się, że z tego samego rozwiązania postanowiła skorzystać teraz Gosia Andrzejewicz. 

“Super Express” postanowił zapytać, dlaczego wokalistka zdecydowała się na założenie “zbiórek” oraz jak tak naprawdę wygląda jej sytuacja materialna.

Dziękuję za troskę. Zapewniam, że mam za co żyć. W ubiegłym roku zagrałam dziesiątki świetnych koncertów. Graliśmy co tydzień, przejechaliśmy ponad 50 tys. kilometrów na terenie Polski. Przez liczne koncerty nie miałam nawet wakacji. Postanowiłam jedynie przetestować nowe aplikacje. Trzeba być nowoczesnym. Inni artyści korzystają z nich od dawna, więc i ja postanowiłam spróbować – wytłumaczyła gwiazda.

źródło: instagram.com, fakt.pl

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił