Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gessler ryzykowała życie. Przeżyła straszne chwile w życiu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.04.2024 14:37

Gessler ryzykowała życie. Przeżyła straszne chwile w życiu

Magda Gessler
fot. KAPIF

Magda Gessler znana jest ze swojego poczucia humoru i pozytywnego nastawienia do życia. Mało kto wie, że przed laty w życiu gwiazdy wydarzyła się prawdziwa tragedia, która odbiła piętno na jej życiu. Teraz restauratorka opowiedziała o kulisach przerażającego doświadczenia.

Magda Gessler pojawiła się w programie "Autentyczni"

Magda Gessler bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN-u. Restauratorka nie tylko pojawia się w roli prowadzącej program “Kuchenne rewolucje”, gdzie przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych w naszym kraju, ale też pełni funkcję jurorki w show “Masterchef”. Wygląda jednak na to, że to nie wszystko, bo niedawno zagościła również w nowym formacie stacji - “Autentycznych”.

Produkcja skupia się na osobach znajdujących się w spektrum autyzmu, które mają szansę porozmawiać z kolejnymi gwiazdami i zapytać o ich życie. Udział w tym programie wymaga od gości sporo odwagi, ponieważ bohaterowie “Autentycznych” znani są ze swojej bezpośredniości i szczerości. Teraz pod ostrzałem ich pytań znalazła się właśnie Magda Gessler.

Magda Gessler
Magda Gessler pojawiła się w programie "Autentyczni", fot. KAPIF
Magda Gessler
Magda Gessler pojawiła się w programie "Autentyczni", fot. KAPIF
Czechy: polskie mięso nafaszerowane antybiotykiem. 60-krotne przekroczenie norm Nagranie z księżną Kate budzi wątpliwości. Agencje dodają adnotacje

Magda Gessler opowiedziała o swojej traumie

Podczas udziału w show TVN-u uczestnicy nie szczędzili restauratorce pytań na temat jej życia osobistego. W pewnym momencie jeden z bohaterów “Autentycznych” zadał gwieździe pytanie o jedno z najstraszniejszych doświadczeń jej życia, jakim bez wątpienia była utrata dziecka. Chłopak chciał wiedzieć, jak Magda Gessler poradziła sobie z tak wielką tragedią.

Po wczesnym porodzie lekarze przez długi czas walczyli o życie dziewczynki. W końcu po miesiącu starań ówczesny partner gwiazdy podjął decyzję o przewiezieniu jej do innego szpitala, w którym kontynuowane będą próby uratowania dziecka. Niestety, córeczki nie udało się uratować.

Trzymano mnie, żeby to dziecko urosło i żeby mogło żyć. To było wielkie nieszczęście, że to nie była odpowiednia klinika, mimo że prywatna i dobra, że mój mąż musiał wieźć to dziecko przez całe miasto do odpowiedniego szpitala, gdzie tego dziecka nie odratowano – wyznała restauratorka w programie TVN-u.

ZOBACZ TEŻ: Brytyjska prasa aż huczy! Niepokojące doniesienia o księżnej Kate.

Magda Gessler obawiała się o swoje życie

Co więcej, do przerażającej sytuacji doszło, gdy gospodyni “Kuchennych rewolucji” przebywała w Hiszpanii. Warto podkreślić, że panujące w tym kraju prawo stawia ratowanie życia dziecka nad życie jego matki. Nic więc dziwnego, że Magda Gessler poważnie obawiała się o swój los.

To było bardzo trudne doświadczenie, dlatego że to nie była tylko utrata dziecka, ale też to była sytuacja, w której mój mąż nie do końca był przekonany, że ja chciałam tego dziecka, a ja ryzykowałam w tym momencie życiem, dlatego, że w Hiszpanii jak odchodzą wody płodowe w 5. miesiącu ciąży, nie broni się matki, tylko broni się dziecka. Czyli gdyby było zakażenie poporodowe, ja bym umarła i miałam tego świadomość - zdradziła w programie “Autentyczni” gwiazda.

Magda Gessler nie ukrywa, że śmierć dziecka była dla niej ogromną tragedią, która na dobre załamała nie tylko ją, ale też jej ówczesnego ukochanego, dla którego córeczka była prawdziwym spełnieniem marzeń.

Anna Wanda Müller przeżyła dwa tygodnie. Jej śmierć kompletnie nas zdruzgotała. Świat wokół przestał istnieć, znaleźliśmy się w jakimś ciemnym lochu cierpienia, dokąd nie docierało żadne światło, żadna nadzieja, skąd nie widać było żadnego wyjścia - przyznała ze smutkiem restauratorka.