Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Kopczyńska nadal przebywa w szpitalu. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 13:14

Ewa Kopczyńska nadal przebywa w szpitalu. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację

ewa kopczyńska
fot. pomagam.pl/ewakopczynskapomoc

W grudniu 2020 roku Ewa Kopczyńska trafiła do szpitala, w jej głowie pękł tętniak. Aktorka przez trzy tygodnie była w śpiączce, a obecnie jej stan jest ciężki. Niestety, bez kosztownej rehabilitacji Ewa nie ma szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku rehabilitacyjnym – czytamy na facebookowym profilu Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

Zbiórka przewiduje wsparcie w wysokości 250 tysięcy złotych, na chwilę obecną udało się zgromadzić 22 tysiące. Ewa Kopczyńska jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie. Przeszła także tracheotomię.

Ewa Kopczyńska potrzebuje pomocy

W grudniu 2020 roku w jej głowie pękł tętniak i zrobił wielkie spustoszenie. To cud, że Pani Ewa w ogóle się obudziła i odzyskała świadomość. Rokowania są bardzo ostrożne. Pani Ewa jest karmiona przez sondę, ma skoki ciśnienia. Stan jej zdrowia wciąż nie jest stabilny – napisano na pomagam.pl.

Wierzymy, że piękno i dobro, którym Pani Ewa dzieliła się z innymi przez wiele lat, teraz do niej wróci z ogromną siłą. Prosimy o nawet najdrobniejszy datek. Zebrana kwota pozwoli nie martwić się rodzinie Pani Ewy przynajmniej o finanse w tej dramatycznej sytuacji. Wielka walka przed nimi i ogrom pracy do wykonania. Nie zostawiajmy ich w takim momencie! – dodano.

Ewa Kopczyńska jest aktorką Teatru Zagłębia w Sosnowcu. W grudniu 2020 roku nagle trafiła do szpitala ze względu na pęknięcie tętniaka. Potem przez trzy tygodnie przebywała w śpiączce. Obudziła się 18 stycznia, ale to dopiero początek jej drogi.

W poniedziałek 18 stycznia otworzyła oczy i powoli odzyskuje świadomość, co bardzo dobrze rokuje. Na dzień dzisiejszy stwierdzono całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa jest podłączona do respiratora, nie oddycha samodzielnie i przeszła również zabieg tracheotomii – poinformował na swoim Facebooku Teatr Zagłębie.

Los potrzebujących nigdy nie był jej obojętny. Teraz sama potrzebuje pomocy

Pani Ewa nie odmawiała zaangażowania na rzecz osób w potrzebie. Wielokrotnie wspierała miedzy innymi podopiecznych sosnowieckiego Hospicjum – można przeczytać na stronie zbiórki.

Aktorka sama będzie potrzebowała pomocy, by dostać się do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego, w którym spędzić będzie musiała co najmniej rok.

Celem zbiórki jest rok leczenia w prywatnej placówce, której jakość usług jest na najwyższym poziomie – zapewniają organizatorzy zbiórki.

Ewa Kopczyńska potrzebuje pilnej pomocy, a dać coś od siebie może każdy z nas.

Link do zbiórki znajduje się >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Kochani!

Miesiąc temu dotarła do nas smutna wiadomość dotycząca naszej cudownej aktorki – Ewy Kopczyńskiej.

Ewa zaraz…

Opublikowany przez Teatr Zagłębia w Sosnowcu Wtorek, 26 stycznia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: