Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ewa Farna nie mogła się pozbierać. Wydało się, z kim zdradził ją były partner, to był cios
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.02.2023 22:11

Ewa Farna nie mogła się pozbierać. Wydało się, z kim zdradził ją były partner, to był cios

Ewa Farna
fot.KAPIF

Ewa Farna podzieliła się smutną historią ze swojej przeszłości. Jej poprzedni związek zakończył się bolesną zdradą. Teraz gwiazda opowiedziała, z kim przyłapała byłego chłopaka.

Ewa Farna w przeszłości została zdradzona

Zdrady w show-biznesie są niestety coraz powszechniejsze. Wiele gwiazd nie ma ochoty komentować takich sytuacji, ale są też takie, które z chęcią zdradzą wszystkie upokarzające dla niewiernego partnera szczegóły. Jedną z nich jest Ewa Farna.

Piosenkarka pochwaliła się dramatyczną historią z czasów swojego poprzedniego związku. Okazało się, że były ukochany zdradzał ją z inną kobietą. Co ciekawe, wokalistka dowiedziała się o tym w nietypowy sposób.

Wczoraj na wizji "The Voice Senior" Alicja Węgorzewska wywołała skandal. Wielu poczuło się dotkniętych jej żartem

Ewa Farna ujawnia kulisy bolesnej zdrady byłego partnera

Gwiazda wyznała, że jej były partner zawsze zapewniał ją o trwałości ich uczucia oraz zasypywał licznymi komplementami na temat jej naturalnego wyglądu. Niestety, w pewnym momencie okazało się, że wszystko było tylko iluzją i kłamstwem. 

Ewa Farna dowiedziała się, że były ukochany zdradzał ją z popularną gwiazdą filmów dla dorosłych. Partner nie porozmawiał z nią na ten temat, a ona dowiedziała się o tym z prasowego nagłówka.

-Mój pierwszy chłopak Marcus zawsze powtarzał mi, że jestem przepiękna i wszystkie laski zrobione w salonach kosmetycznych przy mnie wymiękają. A po paru latach zdradził mnie właśnie z taką blond lalką, notabene byłą gwiazdą porno. Dowiedziałam się o tym z gazet i był to dla mnie cios prosto w serce - wyznała piosenkarka w rozmowie z magazynem “Grazia”.

Ewa Farna jest obecnie szczęśliwie zakochana

Całe szczęście po nieudanym związku z Marcusem piosenkarka w końcu odnalazła zasłużoną miłość. Od lat jest zakochana w koledze z zespołu Martinie Chobocie, z którym tworzy obecnie piękną rodzinę. Jakiś czas temu para powitała na świecie upragnioną pociechę.

Wygląda na to, że po początkowych niepowodzeniach i oszustwach w związku, Ewa Farna w końcu trafiła na odpowiedniego mężczyznę.