Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Eurowizja": Blanka prosto z przebieralni, tuż przed finałem poprosiła o pomoc. Potrzebuje potężnego wsparcia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.05.2023 17:39

"Eurowizja": Blanka prosto z przebieralni, tuż przed finałem poprosiła o pomoc. Potrzebuje potężnego wsparcia

Blanka, Eurowizja
fot. KAPiF; instagram.com/blikeblanka

Niespodziewanie na kilka godzin przed wielkim finałem Eurowizji Blanka zwróciła się z prośbą o pomoc! Na swoim Instagramie zamieściła apel, w którym kieruje słowa wprost do widzów muzycznego wydarzenia.

Już dziś okaże się, czy Blanka wywalczy dla Polski miejsce na podium w wielkim finale konkursu piosenki Eurowizja 2023. Konkurencja jest ogromna, a emocje sięgają zenitu. 

Eurowizja 2023: Blanka wywalczyła miejsce w finale

Reprezentantka Polski, Blanka, awansowała do wielkiego finału Eurowizji, który będzie miał miejsce już dziś wieczorem. Liczymy, że piosenką “Solo” ponownie oczaruje widzów z całej Europy, a Ci jak najliczniej oddadzą na nią głosy. 

Artystka poczyniła w ostatnim czasie ogromny progres wokalny, a sztab techników sprawił, że występ pod względem wizualnym wzbudza o wiele więcej emocji niż podczas preselekcji. Czyżby jednak było to niewystarczające? Kilka godzin przed finałem Blanka zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc…

Matka zmarłego Kamilka jest w ciąży? Doniesienia brata wbijają w ziemię

Eurowizja 2023; Blanka poprosiła o pomoc

W nadchodzących godzinach Blanka będzie potrzebowała ogromnego wsparcia fanów, by wywalczyć dla Polski miejsce na podium. Artystka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zwróciła się do wszystkich widzów Eurowizji z ważnym apelem. Artystka zamieściła na swoim instastory zdjęcia wprost zza kulis. Jeszcze nieumalowana i w wygodnych ubraniach, pozuje do selfie w lustrze ozdobionym jej imieniem oraz sercami. Zwraca się wprost do internautów.

- To już dziś! Pamiętajcie, żeby głosować na 4, Polskę - napisała Blanka. 

Eurowizja 2023: Fani trzymają kciuki za Blankę i życzą jej powodzenia

Polacy trzymają za artystkę kciuki, a pod jej postem na Instagramie zagrzewają do walki o miejsce na podium. Wśród komentarzy zdecydowanie przeważa pozytywne nastawienie. 

- Powodzenia nasza kochana Bejbo!

- Zajdziesz daleko, wiem to.

- Cały dyżur nocny śpiewałam „ Beeejbaaa”! Polska kibicujemy - rozpisują się liczni internauci.

Finał Eurowizji odbędzie się już dziś (13 maja) o 21. Zaprezentuje się na nim 26 krajów, a jednym z nich jest Polska! Nasza reprezentantka, Blanka Stajkow, wystąpi jako 4 z piosenką “Solo”. 

Eurowizja
fot. instagram.com/blikeblanka
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"