Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Elżbieta Jaworowicz przywołała księdza do porządku. Kuriozalne słowa w "Sprawie dla reportera"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.03.2023 16:28

Elżbieta Jaworowicz przywołała księdza do porządku. Kuriozalne słowa w "Sprawie dla reportera"

Elżbieta Jaworowicz, ksiądz
fot. kadr z programu "Sprawa dla reportera"

Ksiądz, który gościł w programie “Sprawa dla reportera” użył stwierdzenia, że “mąż źle traktował żonę, bo ta nie obsługiwała go w łóżku, a to obowiązek”. Elżbieta Jaworowicz dobitnie na to zareagowała.

Wszystko zadziało się już kilka lat temu, ale ponownie zrobiło się o tym głośno. Sprawa dla wielu jest szokująca i bulwersująca, a w sieci znów wrze.

Elżbieta Jaworowicz i ksiądz w burzliwej dyskusji

W 2018 roku ksiądz Stanisław Jurczuk wypowiedział się na temat pożycia małżeńskiego. Jego słowa oburzyły samą prowadzącą — Elżbietę Jaworowicz.

- Mąż źle panią traktował, bo pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani jako żona ma obowiązki też, także współżycia. To jest obowiązek małżeński - stwierdził. 

 Oszołomiona prowadząca postanowiła dopytać czy ksiądz naprawdę tak uważa, jednak on dalej podtrzymywał swoje zdanie. 

- Ale chwileczkę! Nie no, chwila! Troszeczkę ksiądz przesadził - zagrzmiała gospodyni. 

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem

Absurdalne sytuacje w "Sprawie dla reportera"

Fani również są zaskoczeni i głośno dyskutują o tym w Internecie. Na temat tego odcinka można przeczytać opinie: "Obsługiwać to można w sklepie".

Innymi absurdalnymi sprawami były choćby ta, gdy umniejszono krzywdzie dzieci, które były bite przez rodziców w dzieciństwie. Niestety, nie jest to jedyna sytuacja w “Sprawie dla reportera”, kiedy czyjaś krzywda jest bagatelizowana przez bohaterów zgromadzonych wokół Elżbiety Jaworowicz.

 

Elżbieta Jaworowicz i "Sprawa dla reportera" budzą kontrowersje

Program “Sprawa dla reportera” zaczął być emitowany w 1983 roku i z małymi przerwami do dziś gości na antenie TVP 1. Jest on chętnie oglądany przez widzów Telewizji Polskiej, ale budzi sporo kontrowersji.

Głównym przesłaniem tego programu miało być rozwiązywanie konfliktów w wielu sferach życia rozmową. Pomóc w tym mieli liczni eksperci goszczący w studiu, jednak wiele sytuacji jest wręcz absurdalnych.

Elżbieta Jaworowicz (7).jpg

Źródło: natemat.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"