Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem
Michał Fitz
Michał Fitz 12.03.2023 11:02

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem

chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/KarinaiStefanKoch

W programie „Chłopaki do wzięcia”, jak sama nazwa wskazuje, większą część bohaterów stanowią mężczyźni. W show pojawiały się również sympatyczne bohaterki, chociażby Karina czy Agnieszka. Obydwie spotkały się niedawno i przypadkiem ujawniły strzeżoną przez jedną z nich tajemnicę.

Ta wyszła na jaw z uwagi na zdjęcie, które panie opublikowały w sieci. Spostrzegawczy internauci dopatrzyli się wymownego szczegółu.

"Chłopaki do wzięcia": Karina i Agnieszka ujawniają prawdę

Na wspomnianej fotografii ze spotkania obu pań widać, jak czule się przytulają. Ewidentnie za sobą tęskniły. Przed nimi stoją kawa i ciasta, ale najistotniejsze okazało się to, co za nimi. Na łóżku leży tak zwany kokon dla dziecka, co wskazywałoby na to, że Agnieszka, u której w odwiedzinach była Karina, jest mamą!

Internauci dostrzegli to i zaczęli spekulować na ten temat w komentarzach. Żadna z uczestniczek show tego nie potwierdziła, ale jedna z użytkowniczek, podająca się za znajomą Agnieszki, przyznała, że ta faktycznie niedawno urodziła.

Koniec małżeństwa, plotki okazały się prawdą. Fani "Chłopaków do wzięcia" w szoku, Zuzia i Robert nie są już razem

"Chłopaki do wzięcia": Dlaczego Agnieszka nie chciała się chwalić dzieckiem?

Część uczestników programu „Chłopaki do wzięcia” bardzo chętnie dzieli się swoją prywatnością w sieci. Do takich osób można zaliczyć właśnie Karinę, czy chociażby Jarka Mergnera. Agnieszka w internecie nie jest jednak tak aktywna, dlatego fani dopytywali, dlaczego chociaż nie pochwaliła się dzieckiem.

Wspomniana znajoma uczestniczki wyjawiła, że Agnieszce najbardziej zależy na bezpieczeństwie dziecka i prywatności. To właśnie dlatego nie pokazuje swojej pociechy, co oczywiście należy uznać za jak najbardziej rozsądną decyzję.

"Chłopaki do wzięcia": Kto jest ojcem dziecka Agnieszki?

Internauci naturalnie zaczęli też dociekać, kto może być ojcem dziecka Agnieszki. Ta przez pewien czas spotykała się z mężczyzną o pseudonimie Pączuś, który wraz z nią pojawiał się w programie. Doszło nawet do zaręczyn, ale relacja ostatecznie się rozpadła.

Wątpliwe więc, by to on był ojcem dziecka. Wszystko wskazuje na to, że to zupełnie inny mężczyzna, z którym Agnieszka ułożyła sobie życie już po programie. Pozostaje więc życzyć nowo stworzonej rodzinie szczęścia!

Zobacz post:

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16