Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec olśniła jak nigdy. Powalającą kreacją zdominowałaby nawet Oscary, tak pokazała się tłumowi
Michał Fitz
Michał Fitz 16.03.2023 13:01

Edyta Golec olśniła jak nigdy. Powalającą kreacją zdominowałaby nawet Oscary, tak pokazała się tłumowi

Edyta Golec
fot. KAPiF

Edyta Golec znana jest z tego, że potrafi ubrać się tak, by podkreślać swoje wdzięki i kobiecość, nie tracąc przy tym na szyku i elegancji. Potwierdziła to po raz kolejny, gdy pojawiła się na jednym z wydarzeń Telewizji Polskiej. Błyszczała na tle kolegów z zespołu.

Można przypuszczać, że zostałaby zalana masą pochlebnych komentarzy, gdyby tylko swoje fotografie opublikowała w formie wpisu, a nie czasowej relacji.

Jak ubrała się Edyta Golec?

Artystka opublikowała nagranie, na którymi pokazała swoją kreację w pełnej okazałości. Zrobiła przy tym efektowny obrót, zupełnie jakby była na czerwonym dywanie i chciała uzyskać jak najlepszy efekt dla paparazzi. Co więc miała na sobie?

Jak zaznaczyła na filmie, to kreacja z kolekcji Izabeli Janachowskiej. Edyta Golec miała na sobie długą, wieczorową, zieloną suknię, która całkowicie odkrywała jej ramiona. Rozcięcie eksponowało z kolei jej nogę. Pod czyją miała zawiązaną wstążkę z materiałowym kwiatem. Całość dopełniały chabrowe, bardzo modne ostatnio buty na masywnym koturnie.

Nikt nie mieszka tak, jak Gienek i Andrzej z Plutycz. To, co zrobili z domem od razu rzuca się w oczy

Z jakiej okazji Edyta Golec tak się wystroiła?

Artystka zaprezentowała swoją kreację na kilku nagraniach, ale nie zdradziła, na jakie wydarzenie tak się wyszykowała. W mediach społecznościowych zespołu „Golec uOrkiestra” również pokazano koncert od kulis, ale zaznaczono, że szczegóły na ten moment nie mogą jednak zostać zdradzone.

Można się jednak domyślić, co to za wydarzenie. Na innych materiałach widać, że na tej samej scenie koncertowali też Piotr Cugowski i Alicja Majewska. Opublikowano też fragment wywiadu z zespołem, który przeprowadzała Ida Nowakowska. Kasia Cichopek z kolei w swoich mediach społecznościowych wprost zdradziła, że wczoraj nagrywany był koncert z okazji 30-lecia TVP Polonia. Można więc podejrzewać, że to na tym wydarzeniu zebrały się gwiazdy.

Edyta Golec kibicuje mężowi

Wczoraj Edyta Golec wystąpiła oczywiście z mężem i jego bratem, ale teraz wspiera ich nie tylko  na płaszczyźnie artystycznej. Panowie zdradzili bowiem w mediach społecznościowych, że przybrali zbyt dużo kilogramów przez zimę i założyli się o to, kto zrzuci je szybciej.

Edyta Golec skomentowała ten wpis, wyrażając swoje wsparcie dla braci. Zaznaczyła też, że żona i scena powinny być wystarczającymi czynnikami motywującymi dla muzyków.

Zobacz zdjęcie:

edyta zrzut.JPG
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Tagi: Edyta Golec