Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziwne hałasy i konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel szybko zakończył rozmowę, ale cała Polska i tak wszystko zobaczyła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2023 13:27

Dziwne hałasy i konsternacja w "Pytaniu na Śniadanie". Kammel szybko zakończył rozmowę, ale cała Polska i tak wszystko zobaczyła

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego wydania programu “Pytanie na śniadanie”. W pewnym momencie rozmowę prowadzących z zaproszonymi gośćmi przerwał nagły hałas, chwilę później dwa kształty przebiegły pod nogami Kammela i Krzan. 

Niecodzienna sytuacja na żywo w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” bez wątpienia jest jednym z ulubionych programów Polaków. W związku z tym, że show jest transmitowane na żywo, istnieje duże prawdopodobieństwo niezapowiedzianych sytuacji, które mogą wydarzyć się w trakcie trwania produkcji.

Właśnie do jednego z takich incydentów doszło podczas dzisiejszego wydania śniadaniówki. Kiedy na plan wtargnęły dwa psy, goście nie kryli swojego zaskoczenia, a prowadzący Tomasz Kammel i Izabella Krzan starali się zachować profesjonalnie

Śmierć kliniczna: wyznał, co ukazało mu się przed oczami, gdy umierał

"Pytanie na śniadanie": Nagle do studia wtargnęły dwa pudle

Tomasz Kammel i Izabella Krzan gościli w swoim studiu ekspertów, którzy razem z nimi poruszyli temat peruk oraz ich odpowiedniej pielęgnacji. W pewnym momencie rozmowa została przerwana przez odgłosy kroków i widok dwóch pudli biegających za postaciami prowadzących show.

Zaproszeni do studia goście nie potrafili ukryć swojego zdziwienia nagłym wtargnięciem niezapowiedzianych gości. Całą sytuację starał się jeszcze ratować Tomasz Kammel, który zażartował, że psy te mogą pochwalić się naprawdę sporą ilością włosów.

Chwilę później dziennikarze zakończyli rozmowę ze specjalistami od peruk i zaprosili telewidzów do kolejnego segmentu show, gdzie wszystko nagle stało się jasne.

Niecodzienni goście w programie "Pytanie na śniadanie"

Okazało się, że biegające po studiu pudle to psy terapeutyczne, które miały swoje pięć minut podczas kolejnego segmentu programu “Pytanie na śniadanie”. 

Nie da się ukryć, że dwójka niecodziennych gości wywołała prawdziwe poruszenie w porannym show TVP. Prowadzący nie mogli oderwać oczu od uroczych zwierzątek, a produkcja pochwaliła się licznymi nagraniami z pieskami, które można znaleźć na ich profilu na Instagramie.

Jak twierdzą twórcy programu, psy zawsze mogą czuć się u nich swobodnie, a dodatkowo liczyć na opiekę i zabawy ze strony zachwyconych prowadzących.

Zobacz zdjęcia:

329930044_1164436000879685_8059684167027604270_n.jpgPytanie na śniadanie 2.jpgPytanie na śniadanie 1.jpg

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?