Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzisiaj w „DDTVN” doszło do nietypowych scen. Marcin Prokop przesadził?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.01.2022 20:59

Dzisiaj w „DDTVN” doszło do nietypowych scen. Marcin Prokop przesadził?

Marcin Prokop
instagram.com@ddtvn

W programie „Dzień Dobry TVN”, którego prowadzącymi byli Marcin Prokop i Dorota Wellman, gośćmi byli modelka Paula Tumala oraz lekarz medycyny estetycznej Marcin Ambroziak. Po emisji kobieta podzieliła się zaskakującą relacją.

Paula Tumala jest modelką, która stała się słynna dzięki teledyskowi Cleo i Donatana „My Słowianie”. Program DDTVN dotyczył problemów zdrowotnych po operacji powiększenia piersi. Co zrobił Prokop?

Marcin Prokop i Paula Tumala: „Zobaczycie, co Prokop nawywijał”

Paula Tumala opowiadała na wizji stacji TVN, jakie są możliwe konsekwencje operacji powiększenia biustu. Ona sama przeszła tę operację ponad 10 lat temu, a obecnie mierzy się z problemami, przed jakimi ostrzegał ją lekarz.

Tumala dodała, że obecnie myśli o zmniejszeniu piersi, ponieważ coraz częściej dokucza jej kręgosłup. Duży biust z implantami, ważący niemało, jest sporym obciążeniem dla pleców. Tym bardziej że modelka jest matką dwóch kilkuletnich córeczek, które często nosi na rękach.

Przyznała, że lekarz ostrzegał ją przed operacją, że z wiekiem mogą pojawić się problemy z obciążonym ciężkimi implantami kręgosłupem. Dodała, że za kilka lat prawdopodobnie zmniejszy biust.

Po programie Tumala dodała na swoim Instagramie kilka zdjęć, zrobionych przy okazji emisji odcinka DDTVN. Pytając swoich wielbicieli o wrażenia, dodała:

Zerknijcie na ostatnie zdjęcie, zobaczycie co zaś Prokop nawywijał! – napisała na Instagramie.

Na zdjęciu widzimy Tumalę i Marcina Prokopa, który z oczami niemal wychodzącymi z orbit wpatruje się jak zahipnotyzowany w biust modelki.

Co prawda zdjęcie miało być oczywistym żartem, jednak można je też odczytać jako brak profesjonalizmu oraz przyzwalanie na seksizm w przestrzeni publicznej. A co Wy o tym sądzicie?

Zobacz zdjęcie:

Źródło: Dzień dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”