Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzisiaj prawie nikt jej nie rozpozna. Jeden szczegół o zdrowiu aktorki zasmuca
Michał Fitz
Michał Fitz 17.09.2023 09:16

Dzisiaj prawie nikt jej nie rozpozna. Jeden szczegół o zdrowiu aktorki zasmuca

Anna Seniuk
fot. KAPiF; Anna Seniuk ma kontuzję

Dziś już nie cieszy się taką popularnością, ale w drugiej połowie ubiegłego wieku nie było zbyt wiele bardziej znanych aktorek od Anny Seniuk. Artystka ta być może jest dziś nieco zapomniana, ale nie rezygnuje z bycia częścią branży, nawet pomimo niesprzyjającego stanu zdrowia.

Anna Seniuk pojawiła się na premierze

Anna Seniuk stała się wielką gwiazdą głównie za sprawą swojej roli w “Czterdziestolatku”. Kobieta wcieliła się w nim w Magdę Karwowską i zachwyciła tym miliony Polaków. Nic więc dziwnego, że czuje się z serialem mocno związana.

Właśnie dlatego pojawiła się na niedawnej premierze musicalu, który powstał na podstawie kultowej produkcji. Sama oczywiście już w nim nie gra. W Magdę w tym spektaklu wciela się Anna Mierzwa.

Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie

Jak aktorka ubrała się na premierę?

Anna Seniuk w przyszłym roku skończy 80 lat, ale widać, że nie chce się jeszcze prezentować jak typowa starsza pani. Na premierę przyszła w odważnej kreacji, która była dosyć młodzieżowa. Miała na sobie bowiem rzucającą się w oczy, mocno chabrową sukienkę midi.

Zrezygnowała też z obcasów czy pantofli. Założyła za to biało-złote trampki! Te sprawiały, że cała stylizacja była luźniejsza i mniej formalna. Przede wszystkim jednak zapewniały aktorce pożądaną wygodę.

Anna Seniuk z temblakiem

Szpilki czy inne wysokie buty byłyby tego dnia dla niej wyjątkowo niewygodne, bo z powodu ręki trudniej byłoby jej utrzymać równowagę. Prawe ramię aktorki było bowiem w temblaku. Mimo to artystka uśmiechała się i była w dobrym humorze, więc można przypuszczać, że kontuzja nie jest bardzo poważna.

Warto też pochwalić fakt, że Seniuk nie zdecydowała się na prosty, szpitalny temblak, a spreparowała go z pięknej chusty, która idealnie pasowała do jej kreacji.

seniuk 1.jpg
Anna Seniuk na premierze musicalu “40-latek”
fot. KAPiF
seniuk 2.jpg
Anna Seniuk i Mirella Olczyk na premierze musicalu “40-latek”
fot. KAPiF
Tagi: anna seniuk