Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie
Michał Fitz
Michał Fitz 06.02.2023 12:04

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Roksana Węgiel
fot. instagram.com/stworca_roxie

Widoczna na powyższym zdjęciu urocza dziewczynka dziś jest już dorosłą, piękną kobietą. Choć akurat po tej fotografii nie łatwo to poznać, urocza pociecha to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w kraju — Roksana Węgiel.

Zdjęcie z jej dzieciństwa w mediach społecznościowych bardzo chętnie umieszcza jej tata. To konkretne opatrzył przeuroczym opisem.

 

Jak wyglądała Roksana Węgiel w dzieciństwie?

Powyższa fotografia nie jest jedyną, którą jej tata opublikował. Na innym zdjęciu Roksana jest już nieco starsza i siedzi w foteliku samochodowym. Ma na sobie różowe okulary i sporo kolorowych, typowo dziewczęcych spinek.

W przeszłości Rafał Węgiel dodawał też inne fotki ze swoją pociechą. Na innej stoi dumnie z wózkiem, w którym leży jego syn, a córka czule obejmuje go pod ramię. Już wtedy było widać, jak bardzo związana jest z ojcem.

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

Roksana Węgiel z życzeniami od ojca

Rafał Węgiel opublikował zdjęcie z małą Roksaną na rękach z okazji jej osiemnastych urodzin, które obchodziła na początku tego roku. Przy okazji ojciec złożył jej piękne, urocze życzenia, które wzruszyły nawet samą jubilatkę.

- Nie mogę już nosić Cię w moich ramionach, ale zawsze będę nosił Cię w moim sercu. Jestem z Ciebie dumny! Kocham Cię, Tata! - pisał Rafał Węgiel

Roksana Węgiel o swoim ojcu

Nie tylko zdjęcia Roksany i jej taty potwierdzają, że ich relacja jest naprawdę wyjątkowa. Podkreślała to także sama wokalistka, która przy kilku okazjach wypowiadała się na temat swoich rodziców.

Ojciec zawsze był dla niej bezpieczną przystanią i wspierał w artystycznej drodze już od samego początku. Co najważniejsze, razem ze swoją żoną stworzył na tyle szczęśliwą rodzinę, że teraz córka chce mieć podobną. 

Zobacz post: