Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczynka z domu dziecka stwierdziła, że nie ma marzeń. Później wyjawiła, z kim chciałaby zaśpiewać. Dostanie od gwiazdy najpiękniejszy z prezentów?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.12.2023 14:46

Dziewczynka z domu dziecka stwierdziła, że nie ma marzeń. Później wyjawiła, z kim chciałaby zaśpiewać. Dostanie od gwiazdy najpiękniejszy z prezentów?

dziewczynka
Dziewczyna z Domu Dziecka wyjawiła, jakie jest jej największe marzenie. Fot. youtube.com/@goniecredakcja

Święta to czas, na który dzieci na całym świecie wyczekują równie mocno, jak na swoje urodziny. Wigilia kojarzy im się z rodzinną atmosferą, kolacją przy suto zastawionym stole, no i oczywiście z prezentami. Czy najmłodsi z Domu Dziecka mają podobne wyobrażenia o świętach? Ich gwiazdka wygląda nieco inaczej, jednak wychowankowie również uwielbiają ten czas, choć dla wielu z nich nie jest on łatwy. Dziewczynka z Domu Dziecka w Gostyninie stwierdziła, że nie ma marzeń, jednak okazało się, że w głębi serca pragnie zaśpiewać razem z popularną gwiazdą.

O czym marzą wychowankowie Domu Dziecka w Gostyninie?

Redakcja portalu Goniec w kolejnym poruszającym materiale na swoim kanale na YouTube przybliżyła widzom historię najmłodszych, którzy spędzają święta w Domu Dziecka w Gostyninie. Podczas gdy ich rówieśnicy utożsamiają gwiazdkę z czasem spędzonym w gronie rodziny oraz górą prezentów pod choinką, tak świąteczna atmosfera wywołuje u wychowanków placówek opiekuńczych mieszane uczucia. Z jednej strony dzieci nie mogą doczekać się pieczenia pierniczków oraz ubierania świątecznego drzewa. Z drugiej to właśnie podczas Wigilii samotność doskwiera im bardziej niż w jakikolwiek inny dzień w roku.

Eryk Błaszak z portalu Goniec.pl postanowił zapytać wychowanków Domu Dziecka w Gostyninie, jaki prezent chcieliby dostać na święta. Odpowiedzi były różne. Wśród nich pojawiły się słodycze, zabawkowe autka, lekcjach jazdy konnej, sprzęt piłkarski czy też pościel z ulubionymi piłkarzami. Dziennikarze nie spodziewali się jednak odpowiedzi, której udzieliła pewna dziewczynka.

Najnowsze wieści o zaginionej 14-latce. Użyto dronów z technologią termowizyjną i psów tropiących Darczyńca zostawił skrzynię przed domem dziecka, a TERAZ takie wieści! Przekazano, co zrobią z fortuną

Dziewczynka z Domu Dziecka stwierdziła, że nie ma marzeń

Podczas gdy inne dzieci z Domu Dziecka w Gostyninie śmiało opowiadały o swoich pragnieniach, pewna dziewczynka z rezerwą podeszła do tego tematu. Gdy Eryka Błaszak z portalu Goniec.pl zapytał Gabrysię o to, co jest jej świątecznym marzeniem, odpowiedziała, że nie ma żadnego. Chwilę później okazało się, że ma ich kilka, jednak wstydziła się o nich opowiedzieć. Przyznała za to, że w przyszłości chciałaby zostać tancerką i piosenkarką. 

Podczas dalszej rozmowy Gabrysia zdradziła, że jej największą idolką i inspiracją jest wokalistka Zuzanna Grabowska, znana szerszej publiczności jako Sanah. Dziewczynce zabrakło odwagi, by przed kamerami przyznać, że jej ulubioną piosenki artystki jest “Cząstka”. Później jednak przesłała dziennikarzowi nagranie, na którym wykonuje ten właśnie utwór.

ZOBACZ TEŻ: Ratujmy dzieci! Nagranie mrozi krew w żyłach. Ruszyła akcja: „Wszyscy Do Wioseł”

Czy dziewczynka dostanie na święta wymarzony prezent?

Mimo iż podczas wizyty redakcji Gońca Gabrysi zabrakło odwagi, by zaprezentować swój wokal, dziewczynka dosłała później filmik, na którym wykonuje swój ulubiony utwór autorstwa Sanah. Bez wątpienia dziewczynka może pochwalić się bardzo dużym talentem. Jej entuzjazm oraz piękny głos zachwyciły już widzów z całej Polski. Jednak to, co stało się za chwilę, wywołało wzruszenie u niejednej osoby.

Pod koniec wideo dziewczyna zdradziła swoje największe pragnienie:

Chciałabym poznać Sanah – wyznała Gabrysia. Na koniec pozdrowiła swoją idolkę.

Czy Gabrysi uda się spełnić świąteczne marzenie i będzie miała szansę zaśpiewać razem z Sanah?

 

By pomóc Gabrysi oraz innym dzieciom w Domu Dziecka w Gostyninie zachęcamy do odwiedzenia poniższej zrzutki:

Tagi: dziewczynka