Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczynka po chemioterapii tańczy do ulubionej piosenki. Poruszające nagranie
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 22.07.2019 12:16

Dziewczynka po chemioterapii tańczy do ulubionej piosenki. Poruszające nagranie

dziewczynka
podaj.to

Dziewczynka, której złośliwy nowotwór pozbawił zdrowia i szansy na normalne funkcjonowanie, nie dała sobie odebrać radości z życia. Młoda Chilijka tuż po zabiegu chemioterapii zdziwiła personel szpitala oraz swoją rodzinę bardzo nietypowym zachowaniem.

Postawa Darly Leviante jest godna pozazdroszczenia. Choć młoda pacjentka ma dopiero 10 lat, nie poddaje się, pomimo trudnych i bolesnych okoliczności. Nagranie dokumentujące jej urocze zachowanie zostało udostępnione w Internecie. Tysiące osób gratulowało jej niezwykłego podejścia, składając życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Złośliwy nowotwór

Darla Leviante nie miała szansy na normalne dzieciństwo, naukę w szkole, czy spędzanie czasu z rówieśnikami. Gdy u dziewczynki stwierdzono agresywny nowotwór mózgu, ta momentalnie została poddana hospitalizacji. Jej choroba to bardzo trudny przypadek, z czego mała pacjentka doskonale zdawała sobie sprawę.

Pobyt w szpitalu

Przebieg leczenia młodej Chilijki opiera się na częstych i niezwykle bolesnych chemioterapiach. 10-latka straciła wszystkie swoje włosy, a jej ciało stało się bardzo wychudzone. Problemy zdrowotne nie stanowiły jednak dla niej przeszkody, by cieszyć się życiem!

Dziewczynka zaskoczyła wszystkich

Po kolejnej sesji chemioterapii dziewczynka oddaliła się do szpitalnej sali. W pewnym momencie ujrzała za szybą zespół lekarzy, przebranych za klaunów. Gdy w tle rozległ się utwór Despacito, pacjentka poderwała się z miejsca i zaczęła tańczyć.

Urocze nagranie zostało udostępnione na całym świecie. Jedną z osób, która zamieściła link do wideo na swoim profilu był sam Luis Fonsi, czyli autor popularnego utworu. Artysta opatrzył wpis słowami:

Zacząłem płakać, kiedy zobaczyłem to nagranie. Muzyka ma ogromną moc! Oglądanie tego wideo pozwala nam spojrzeć z innej perspektywy na rzeczy, które faktycznie mają w życiu znaczenie. Zdrowie, miłość, wiara, rodzina… Dzieci uczą nas tak wiele…- dodał na Instagramie.

ZOBACZ NAGRANIE:

dziewczynka

10-letnia Darly Leviante choruje na agresywny nowotwór mózgu. Dziewczyna co jakiś czas poddawana jest bolesnym i czasochłonnym zabiegom chemioterapii.

dziewczynka

Walka z chorobą nie odebrała jej jednak radości życia. Nagranie z tańczącą na łóżku pacjentką zrobiło furorę w sieci!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Marzeny Rogalskiej zmarł w 2016 roku po ciężkiej chorobie. Dziennikarka była z nim bardzo związana
  2. Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni
  3. Tomasz Dedek przyznał się do mrocznej przeszłości. Aktor miał donosić na kolegów do SB
  4. Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie
  5. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI

Źródło: podaj.to

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów